Hutnik – Garbarnia 1:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Lech II P. 2:0 (koniec)
Hutnik Kraków
1:1 (1:0)
Garbarnia Kraków
Środa 15.09.2021, 16:00 • Suche Stawy, Kraków • 2. Liga • 7. kolejka

Derbowe spotkanie w Krakowie dobiegło końca! Ostatecznie po remisie 1:1 obie ekipy dzielą się punktami. Dziękuję za uwagę! (17:50:39)

90+5

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Chmiel (Hutnik Kraków).

90+2
    Przy piłce na własnej połowie przyjezdni.

90
    Aż o cztery minuty przedłużony został ten mecz!

89
    Trudne chwile Hutnika. Jeśli ktoś sprawia wrażenie drużyny bardziej zainteresowanej walką o zwycięskiego gola, to Garbarnia.

88
    Mogło być 2:1 dla gości! Kuczera w ostatniej chwili zablokowany przez Tetycha! Korner dla Garbarni.

85
    Zobaczymy, czy goście pójdą za ciosem! Tymczasem faul Kędziory w środkowej strefie boiska i kolejna kartka.

84
    Gol dla Garbarnii!
    Klec z lewej strony w pole karne, a tam uciekł rywalom WOJCIECH SŁOMKA i doprowadził do wyrównania!

82
    Znakomicie zapowiadała się kontra Garbarni, ale przerwał kluczowe zagranie Kędziora!

81
    Niespełna dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Nie zamierzają ograniczać się jedynie do defensywy gospodarze.

79
    Faulowany nieopodal pola karnego był Drąg. Za moment może być groźnie pod bramką Garbarni.

78
    Raz jeszcze udanie w defensywie miejscowi. Hutnik coraz bliżej końcowego triumfu.

77
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Szywacz, na boisku pojawia się Kacper Duda.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Korbecki, na boisku pojawia się Kuczera.

74
    Ręką pomagał sobie Tetych przy przyjmowaniu futbolówki.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Feliks (Garbarnia Kraków).

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Stawarczyk (Hutnik Kraków).

72
    Ostro zrobiło się w środku pola. Zaczynają puszczać nerwy zawodnikom obu drużyn. Za moment posypią się kartki.