Hutnik – Garbarnia 1:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Lech II P. 2:0 (koniec)
1:1 (1:0)
Garbarnia Kraków
Środa 15.09.2021, 16:00 • Suche Stawy, Kraków • 2. Liga • 7. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Serdecznie zapraszam na relację z zaległego meczu 7. kolejki eWinner 2. Ligi. W Krakowie dojdzie do derbowego starcia Hutnika z Garbarnią.

Faworytem spotkania są goście. Garbarnia ma dziewięć punktów na koncie i zajmuje jedenastą lokatę. Hutnik jeszcze nie wygrał – raz zremisował, sześć meczów przegrał i jest przedostatni.

Początek spotkania w środę o 16:00. Składy obu drużyn podamy kilka chwil wcześnie. Bądźcie z nami!

Składy obu drużyn:

Hutnik Kraków:
    Leszczyński – Jurkowski, Kędziora, Stasz, Stawarczyk, Zawadzki, Świątek, Kitliński, Drąg, Zmorzyński, Wilczyński
    Rezerwowi:
    Frasik – Tetych, Hoyo-Kowalski, Bernal, Jaklik, Gajda, Kieliś, Chmiel, Sobala

Garbarnia Kraków:
    Frątczak – Bartków, K. Duda, Morys, Marszalik, Korbecki, Banach, Nakrosius (C), Szywacz, Purcha, Feliks
    Rezerwowi:
    Kozioł – Słomka, Klec, Kuczera, Malik, K. Duda, Bentkowski, Laskoś, Surma.

1

2
    Od autu w środkowej strefie boiska przyjezdni.

3
    Dobra interwencja Kędziora na trzydziestym metrze. Hutnik rusza z kontratakiem.

5
    Sporo chaosu w środkowej strefie boiska. Ostatecznie od rzutu wolnego wznowią grę miejscowi.

6
    Niedokładne zagranie Stasza i rywale przechwytuje futbolówkę.

6
    Taktyczne przewinienie Zawadzkiego na Marszaliku i arbiter już w szóstej minucie sięga po kartkę.

7
    Bezpośrednie uderzenie Marszalika z rzutu wolnego i piłka minimalnie mija słupek!

8
    Tym razem uderzał Korbecki, ale jemu zabrakło precyzji.

8
    W odpowiedzi Hutnik. Pewna interwencja Frątczaka po strzale Kitlińskiego.

9
    Kolejna żółta kartka. Tym razem upomniany został Nakrosius.

10
    Zupełnie nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego. Z piątego metra wznowi grę golkiper Garbarni.

12
    Bardzo wysoko ustawieni na połowie rywali są gospodarze.

13
    Niecelne uderzenie Kitlińskiego zza pola karnego.

15
    Nieudany przerzut piłki w wykonaniu Nakrosiusa na drugą stronę boiska.

16
    Długo wymieniają się podaniami w środku pola przyjezdni. Zobaczymy, czy uda im się wypracować jakąś sytuację strzelecką.

18
    Zablokowane dośrodkowanie Morysa. Jeszcze od autu Garbarnia.

20
    Dwadzieścia minut gry w Krakowie już za nami. Póki co walki nie brakuje, w przeciwieństwie do jakichś ciekawszych okazji podbramkowych.

21
    Faulował jednego z defensorów rywali Stawarczyk i akcja Hutnika została przerwana przez arbitra.

23
    Jakiegoś urazu doznał Nakrosius i mamy przerwę w grze. Niewykluczone, że będzie potrzebna zmiana.

24
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Nakrosius, na boisku pojawia się Laskoś.

25
    Gol dla Hutnika!
    Gospodarze obejmują prowadzenie! Po dośrodkowaniu ze skrzydła skutecznym strzałem głową popisał się JAKUB WILCZYŃSKI!

27
    Od razu ruszyli do przodu przyjezdni, chcąc jakoś odpowiedzieć na trafienie rywali.

28
    Faulował w ofensywie Marszalik i on także został upomniany przez arbitra.

29
    Kolejna kontuzja. Tym razem urazu nabawił się Jurkowski.

31
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Jurkowski, na boisku pojawia się Hoyo-Kowalski.

32
    Niespiesznie wymieniają podaniami na własnej połowie goście.

34
    Pierwszy w tym spotkaniu rzut rożny dla Garbarni.

36
    Kolejny niezbyt ciekawy fragment tego meczu. Brakuje płynnej gry.

38
    Akcja Garbarni, ale znów bez strzału na bramkę strzeżoną przez Leszczyńskiego.

40
    Pięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Były przerwy, więc niewykluczone, że coś jeszcze doliczy arbiter.

42
    Bartków do Szywacza, ale jego zagranie przecięte przez jednego z rywali.

44
    Strzał Marszalika i znakomita interwencja Leszczyńskiego! Tylko korner dla Garbarni.

44
    Tym razem zza pola karnego uderzał Duda, ale piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

45
    O dwie minuty przedłużona została pierwsza połowa spotkania.

45+1
    Rzut wolny dla Garbarni w okolicach czterdziestu metrów od bramki rywali.

45+2
    Wyłapał piłkę Leszczyński po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

45+3

Do przerwy Hutnik prowadzi z Garbarnią 1:0. Jedynego jak na razie gola strzelił w 25. minucie Wilczyński. Za niecały kwadrans wracamy na drugą odsłonę, zostańcie z nami!

46

46
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

47
    Gospodarze od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

48
    Kontratak Garbarni przerwany przez ofiarnie interweniującego Kitlińskiego. Tylko korner dla gości.

49
    Niezła akcja Hutnika, ale niecelnym strzałem zakończył ją Stasz.

51
    Zbyt głębokie wrzucenie piłki w pole karne Garbarni i pewnie wychwycił ją Frątczak.

53
    Scenariusz gry po zmianie stron nie bardzo uległ zmianie. Powolne tempo konstruowania akcji w dalszym ciągu dominuje.

54
    Zablokowane zagranie Świątka i korner dla Hutnika.

57
    A teraz przyblokowane uderzenie Morysa. Rzut rożny dla przyjezdnych.

58
    Szywacz w pole karne do Dudy, ale jego uderzenie wybronione przez Leszczyńskiego!

59
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Zawadzki, na boisku pojawia się Kieliś.

61
    Godzina gry w Krakowie za nami! W dalszym ciągu na jednobramkowym prowadzeniu Hutnik.

61
    Żółtą kartkę otrzymuje Kitliński (Hutnik Kraków).

63
    Faulował rozpędzonego rywala Laskoś i on także ogląda żółtą kartkę.

64
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Bartków, na boisku pojawia się Klec.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Purcha, na boisku pojawia się Słomka.

66
    Gospodarze od autu na połowie swoich rywali.

68
    Ciekawie zapowiadała się akcja Garbarni, ale nie zdołał sięgnąć piłki Klec!

69
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Stasz, na boisku pojawia się Tetych.
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Wilczyński, na boisku pojawia się Chmiel.
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Kitliński, na boisku pojawia się Sobala.

70
    Niezłe piąstkowanie Leszczyńskiego po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

72
    Niecelne uderzenie z dystansu Dudy na bramkę rywali.

72
    Ostro zrobiło się w środku pola. Zaczynają puszczać nerwy zawodnikom obu drużyn. Za moment posypią się kartki.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Stawarczyk (Hutnik Kraków).

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Feliks (Garbarnia Kraków).

74
    Ręką pomagał sobie Tetych przy przyjmowaniu futbolówki.

77
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Szywacz, na boisku pojawia się Kacper Duda.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Korbecki, na boisku pojawia się Kuczera.

78
    Raz jeszcze udanie w defensywie miejscowi. Hutnik coraz bliżej końcowego triumfu.

79
    Faulowany nieopodal pola karnego był Drąg. Za moment może być groźnie pod bramką Garbarni.

81
    Niespełna dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Nie zamierzają ograniczać się jedynie do defensywy gospodarze.

82
    Znakomicie zapowiadała się kontra Garbarni, ale przerwał kluczowe zagranie Kędziora!

84
    Gol dla Garbarnii!
    Klec z lewej strony w pole karne, a tam uciekł rywalom WOJCIECH SŁOMKA i doprowadził do wyrównania!

85
    Zobaczymy, czy goście pójdą za ciosem! Tymczasem faul Kędziory w środkowej strefie boiska i kolejna kartka.

88
    Mogło być 2:1 dla gości! Kuczera w ostatniej chwili zablokowany przez Tetycha! Korner dla Garbarni.

89
    Trudne chwile Hutnika. Jeśli ktoś sprawia wrażenie drużyny bardziej zainteresowanej walką o zwycięskiego gola, to Garbarnia.

90
    Aż o cztery minuty przedłużony został ten mecz!

90+2
    Przy piłce na własnej połowie przyjezdni.

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Chmiel (Hutnik Kraków).

90+5

Derbowe spotkanie w Krakowie dobiegło końca! Ostatecznie po remisie 1:1 obie ekipy dzielą się punktami. Dziękuję za uwagę! (17:50:39)

Gole: 25. Wilczyński – 84. Słomka

Kartki:   6. Zawadzki (HUT), 61. Kitliński (HUT), 73. Stawarczyk (HUT), 85. Kędziora (HUT), 90+3. Chmiel (HUT) – 9. Nakrosius (GRB), 28. Marszalik (GRB), 63. Laskoś (GRB), 73. Feliks (GRB)

Leszczyński – Jurkowski (31. Hoyo-Kowalski), Kędziora, Stasz (69. Tetych), Stawarczyk, Zawadzki (59. Kieliś), Świątek, Kitliński (69. Sobala), Drąg, Zmorzyński, Wilczyński (69. Chmiel)