Puszcza – Sandecja 1:2 (koniec)
Puszcza Niepołomice
1:2 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz
Środa 15.09.2021, 18:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Fortuna 1 Liga • 7. kolejka

Puszcza zatrzymana na własnym terenie! Gospodarze znakomicie rozpoczęli mecz, ale rywale szybko odpowiedzieli, a w drugiej połowie strzelili zwycięskiego gola. Dziękuję za uwagę! (19:57:31)

90+5

90+5
    Uderzał Hajda, ale piłka poszybowała obok bramki!

90+3
    Rzut rożny dla miejscowych. To może być ostatnia szansa na odrobienie straty.

90+2
    Umiejętnie oddalili grę od własnej bramki goście.

90
    O cztery minuty przedłużony został ten mecz!

89
    Rzut rożny wywalczyli gospodarze po akcji prawym skrzydłem.

87
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Chmiel, na boisku pojawia się Małkowski.

86
    Nie zwlekają z budowaniem kolejnych akcji zawodnicy Puszczy. Czasu na doprowadzenie do remisu jest jednak coraz mniej.

84
    Faulował w ofensywie Piter-Bućko. Akcja Sandecji przerwana, a dodatkowo gracz gości upomniany żółtą kartką.

83
    Miejscowi od autu na wysokości pola karnego rywali. Szczelnie bronią się zawodnicy z Nowego Sącza.

81
    Niespełna dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Liczymy na emocjonującą końcówkę!

79
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Cichoń, na boisku pojawia się Włodarczyk.
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Kobusiński, na boisku pojawia się Aftyka.
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Górski, na boisku pojawia się Boguski.

78
    Niecelne uderzenie Górskiego, który kończył kontrę swojej drużyny.

77
    Udanie w defensywie zachowali się teraz miejscowi, którzy od razu wyruszyli z kontratakiem.

75
    Kolejny atak Sandecji, ale tak jak przed chwilą – zabrakło wykończenia.

74
    Okres lepszej gry gości. Próbują powiększyć przewagę nad rywalami piłkarze z Nowego Sącza.

72
    Bardzo aktywny jest Walski. Kolejny strzał na bramkę rywali, ale zabrakło precyzji.