Puszcza – Sandecja 1:2 (koniec)
Puszcza Niepołomice
1:2 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz
Środa 15.09.2021, 18:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Fortuna 1 Liga • 7. kolejka

Puszcza zatrzymana na własnym terenie! Gospodarze znakomicie rozpoczęli mecz, ale rywale szybko odpowiedzieli, a w drugiej połowie strzelili zwycięskiego gola. Dziękuję za uwagę! (19:57:31)

90+5

90+5
    Uderzał Hajda, ale piłka poszybowała obok bramki!

90+3
    Rzut rożny dla miejscowych. To może być ostatnia szansa na odrobienie straty.

90+2
    Umiejętnie oddalili grę od własnej bramki goście.

90
    O cztery minuty przedłużony został ten mecz!

89
    Rzut rożny wywalczyli gospodarze po akcji prawym skrzydłem.

87
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Chmiel, na boisku pojawia się Małkowski.

86
    Nie zwlekają z budowaniem kolejnych akcji zawodnicy Puszczy. Czasu na doprowadzenie do remisu jest jednak coraz mniej.

84
    Faulował w ofensywie Piter-Bućko. Akcja Sandecji przerwana, a dodatkowo gracz gości upomniany żółtą kartką.

83
    Miejscowi od autu na wysokości pola karnego rywali. Szczelnie bronią się zawodnicy z Nowego Sącza.

81
    Niespełna dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Liczymy na emocjonującą końcówkę!

79
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Cichoń, na boisku pojawia się Włodarczyk.
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Kobusiński, na boisku pojawia się Aftyka.
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Górski, na boisku pojawia się Boguski.

78
    Niecelne uderzenie Górskiego, który kończył kontrę swojej drużyny.

77
    Udanie w defensywie zachowali się teraz miejscowi, którzy od razu wyruszyli z kontratakiem.

75
    Kolejny atak Sandecji, ale tak jak przed chwilą – zabrakło wykończenia.

74
    Okres lepszej gry gości. Próbują powiększyć przewagę nad rywalami piłkarze z Nowego Sącza.

72
    Bardzo aktywny jest Walski. Kolejny strzał na bramkę rywali, ale zabrakło precyzji.

70
    Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

69
    Nieco chaosu w środkowej strefie boiska, ale ostatecznie na dłużej przy piłce goście.

66
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Sovsić, na boisku pojawia się Janicki.
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Dikov, na boisku pojawia się Szczepanek.
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Zych, na boisku pojawia się Wolny.

65
    Podrażnieni utraconym golem są miejscowi i nieustannie próbują stworzyć sobie szansę na odpowiedź.

64
    Nieskutecznie w ofensywie miejscowi i z piątego metra wznowi grę Pietrzkiewicz.

61
    Gol dla Sandecji!
    A jednak! Chwilę po tym, jak pisałem o braku zmiany w wyniku, goście objęli prowadzenie! Sposób na Kobylaka znalazł DAMIAN CHMIEL!

60
    Godzina gry w Niepołomicach za nami. W dalszym ciągu utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

57
    Niezbyt udane zagranie gospodarzy w pole karne i rywale przechwytują futbolówkę.

56
    W środku pola faulowany był jeden z zawodników Puszczy.

55
    Żółtą kartkę otrzymuje Dytiatiev (Puszcza Niepołomice).

54
    Korner dla gospodarzy po akcji prawym skrzydłem.

52
    W środkowej strefie boiska utrzymują się przy piłce miejscowi.

47
    Jakiegoś urazu doznał jeden z zawodników Puszczy i mamy przerwę w grze,

46
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Maissa Fall, na boisku pojawia się Piter-Bućko.

46

Przerwa! Po pierwszych trzech kwadransach remis 1:1 – obie ekipy zdobyły bramki po rzutach karnych. Na drugą połowę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45+2

45+1
    Jedną minutę doliczył arbiter.

45
    Ostro zagrał Maissa Fall i arbiter słusznie upomniał go żółtą kartką.

44
    To miejscowi są bardziej zainteresowani stworzeniem sobie jakiejś okazji jeszcze przed przerwą. Czasu mają jednak niewiele.

42
    Lewą stroną atakowali gospodarze, ale przerwał ich akcję jeden z defensorów rywali.

41
    Ciekawie zapowiadała się akcja miejscowych, ale ostatecznie tylko korner udało się wywalczyć zawodnikom z Niepołomic!

37
    Kolejny rzut wolny dla miejscowych w środku pola.

35
    Dziesięć minut pozostało do końca pierwszej połowy spotkania. Po dwóch rzutach karnych utrzymuje się remis 1:1.

32
    Kolejny zawodnik Sandecji upomniany przez arbitra. Tym razem w nieprzepisowy sposób walczył o piłkę Chmiel.

31
    Rzut rożny dla Sandecji.

30
    Od wrzutu z autu na połowie rywali Puszcza.

28
    Pierwsza w tym spotkaniu żółta kartka. Arbitrowi podpadł Walski.

27
    W środkowej strefie boiska wymieniają się podaniami goście. Czekamy na przyspieszenie gry.

24
    Strzał Walskiego, ale piłka przelatuje obok słupka. Od bramki wznowi grę Kobylak.