Chabarowsk – Czerepowiec 3:2 (kon.) | Magnitogorsk – Omsk 7:4 (kon.)
koniec
Amur Chabarowsk
3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
Severstal Czerepowiec
środa 15.09.2021, 11:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • Kontinental Hockey League
Przedmeczowe kursy
     
    Koniec meczu. (13:17:12)
     
    59:37
    Kara dla Amur Chabarowsk (Vladimir Butuzov – 2 min., zahaczanie).
    56:01 David Tomášek (CHA) - 3:2
     
    56:01
    Gol dla Amura!
    Strzelcem bramki DAVID TOMÁŠEK.
    42:04 Jakob Stenqvist (CER) - 2:2
     
    42:04
    Gol dla Severstalu!
    Strzelcem bramki JAKOB STENQVIST. Asysta Jegor Rykov.
     
    41:18
    Kara dla Amur Chabarowsk (Ruslan Pedan – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    28:55
    Kara dla Amur Chabarowsk (Ilja Zubov – 2 min., uderzanie).
     
    20:01
    Kara dla Amur Chabarowsk (Ruslan Pedan – 2 min., atak kolanem).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    12:35 Sergej Těreščenko (CHA) - 2:1
     
    12:35
    Gol dla Amura!
    Strzelcem bramki SERGEJ TĚREŠČENKO. Asysta Radan Lenc, David Tomášek.
    07:13 Nikita Guslistov (CER) - 1:1
     
    07:13
    Gol dla Severstalu!
    Strzelcem bramki NIKITA GUSLISTOV. Asysta Robert Rooba.
     
    05:26
    Kara dla Amur Chabarowsk (Alexandr Šarov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
    05:06 Radan Lenc (CHA) - 1:0
    Bramki i asysty: 6. Lenc (Fajzullin, Tomášek), 13. S. Těreščenko (Lenc, Tomášek), 57. Tomášek – 8. Guslistov (Rooba), 43. Stenqvist (Rykov)


    Amur Chabarowsk: Alikin (Bartošák) – Aljajev, S. Těreščenko, Mašín, Jordán (C), Pedan, Znacharenko, Byčkov – Alexejev, V. Butuzov (A), Zubov (A) – Lenc, Fajzullin, Tomášek – Slepec, A. Kuzněcov, Zaseda – Šarov, Zyrjanov, Archipov.
    Severstal Czerepowiec: Šugajev (Šostak) – Press, M. Tichonov, Stenqvist, Rykov, Khabarov, Timašov, Makejev – Jo. Nättinen, Liška, J. Morozov (C) – Rooba (A), Geraskin (A), Guslistov – Kodola, Vovčenko, D. Dumbadze – Rasskazov, Moisejev, Kolmykov – Agapov.

    Sędziowie: Bukin, Fatějev – Golovljov, Savenkov

    Widzów: 3 094