Szachtior K. – FCSB | 2:1 (5:3 po rz. karnych) | | | Liepaja – CSKA Sofia | 0:0 (1:3 po rz. karnych) | | | Toboł – Hajduk | 4:1 (po dogrywce) |
FC Vaduz – Újpest FC | 1:3 (koniec) | | | Birkirkara – Olimpija | 1:0 (4:5 po rz. karnych) | | | Honka – Domzale | 0:1 (koniec) |
Dinamo Br. – Vik. Pilzno | 1:2 (koniec) | | | Keşla FK – Soči | 2:4 (koniec) | | | Sumgait – Cukaricki | 0:2 (koniec) |
Worskła P. – KuPS | 2:3 (po dogrywce) | | | Bodu – Valur | 3:0 (koniec) | | | Hacken – Aberdeen | 2:0 (koniec) |
Santa – Hibernian | 1:2 (koniec) | | | Levadia – Dundalk | 1:2 (koniec) | | | Sepsi – Spartak T. | 1:1 (3:4 po rz. karnych) |
MSK Żilina – Apollon | 2:2 (koniec) | | | Żodzino – Kopenhaga | 0:5 (koniec) | | | Rosenborg – Hafnarfjörður | 4:1 (koniec) |
Raków – Suduva | 0:0 (4:3 po rz. karnych) | | | Slovacko – Lokomotiv Plovdiv | 1:0 (2:3 po rz. karnych) | | | FC Ashdod – Karabach | 0:1 (koniec) |
Vålerenga – Gent | 2:0 (koniec) | | | Aarhus – Larne FC | 1:1 (koniec) | | | BATE – Dinamo Bt. | 1:4 (koniec) |
Milsami – IF Elfsborg | 0:5 (koniec) | | | Sivasspor – Petrocub | 1:0 (koniec) | | | Hapoel BS – Arda Kyrdżali | 4:0 (koniec) |
Maccabi H. – Dinamo Tb. | 5:1 (koniec) | | | The New Saints – Żalgiris K. | 5:1 (koniec) | | | Maccabi T.A. – Sutjeska | 3:1 (koniec) |
Fola – Salihorsk | 1:0 (koniec) | | | Breidablik – Austria W. | 2:1 (koniec) | | | Vojvodina – Panevezys | 1:0 (koniec) |
Partizani – Basel | 0:2 (koniec) | | | Feyenoord – KF Drita | 3:2 (koniec) | | | Śląsk – Ararat | 3:3 (koniec) |
AEK Atény – Velez | 1:0 (2:3 po rz. karnych) | | | Rijeka – Gzira | 1:0 (koniec) | | | Puskas – RFS Riga | 0:2 (koniec) |
Connah's Quay – Priština | 4:2 (koniec) | | | Banja Luka – Linfield | 0:0 (koniec) | | | Shkendija – Riga FC | 0:1 (koniec) |
Servette – Molde | 2:0 (koniec) | | | Aris S. – FK Astana | 2:1 (po dogrywce) | | | Craiova – Laci | 0:0 (koniec) |
Maribor – HIF | 0:1 (koniec) | | | Bohemians Dublin – Dudelange | 3:0 (koniec) | | | Dunajska – Partizan | 0:2 (koniec) |
Osijek – Pogoń | 1:0 (koniec) | | | Vllaznia – AEL Limassol | 0:1 (koniec) | | | Santa Clara – Shkupi | 2:0 (koniec) |
finał
Torpiedo Żodzino
0:5
(0:1)
FC Kopenhaga
Gole:
28. Diks, 66. Boving, 68. Hojlund, 75. Boving, 90+3. Hojlund
Posiadanie piłki: 38 % : 62 %.
Strzały celne: 0:10. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 2:7. Spalone: 0:4. Foule: 14:12.
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 38 % : 62 %.
Strzały celne: 0:10. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 2:7. Spalone: 0:4. Foule: 14:12.
Torpiedo Żodzino:
Bušma – Ustinov (71. Burko), Jašin, Aussi, Gružjevskij (79. Astachov) – Premudrod, Pavljukov – Antilevski, Nikolajevič (64. Makarov), Gabovda – Samijev
Zmiany: Abramovič, Antilevskij, Astachov, Burko, Kirilenko, Klene, Kucharčik, Makarov, Monteiro, Odeoibo, Oya
Trener:
FC Kopenhaga: Grabara – Diks, Nelsson, Boilesen, Bengtsson – Stage (62. Zeca), Falk Jensen, Lerager – Biel, Wilczek (46. Wind), Boving (77. Haraldsson)
Zmiany: Ankersen, Daramy, Grytebust, Haraldsson, Hojlund, Johnsson, Chočolava, Kristinsen, Lund Jensen, Oikonomou, Wind, Zeca
Trener:
Zmiany: Abramovič, Antilevskij, Astachov, Burko, Kirilenko, Klene, Kucharčik, Makarov, Monteiro, Odeoibo, Oya
Trener:
FC Kopenhaga: Grabara – Diks, Nelsson, Boilesen, Bengtsson – Stage (62. Zeca), Falk Jensen, Lerager – Biel, Wilczek (46. Wind), Boving (77. Haraldsson)
Zmiany: Ankersen, Daramy, Grytebust, Haraldsson, Hojlund, Johnsson, Chočolava, Kristinsen, Lund Jensen, Oikonomou, Wind, Zeca
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
22.07.2021
Kopenhaga - Żodzino 4:1
Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 7:1. Spalone: 1:2. Foule: 12:8.
Kopenhaga - Żodzino 4:1
Gole: 43. Jensen (Zeca), 47. Wilczek (Lerager), 63. Wilczek (Diks), 66. Wind (kar.) – 90+2. Oya
Kartki: 52. Daramy (KOD), 54. Wilczek (KOD) – 30. Aštakov (TBZ), 65. Aussi (TBZ)
Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 7:1. Spalone: 1:2. Foule: 12:8.
Strzelcem bramki HOJLUND.
Strzelcem bramki BOVING.
Strzelcem bramki HOJLUND.
Strzelcem bramki BOVING.
Strzelcem bramki DIKS.