Egipt – Hiszpania | 0:0 (koniec) | | | Meksyk – Francja | 4:1 (koniec) | | | N.Zelandia – Korea Płd. | 1:0 (koniec) |
Wybrzeże Kości Słoniowej – Arabia Saud. | 2:1 (koniec) | | | Argentyna – Australia | 0:2 (koniec) | | | Japonia – RPA | 1:0 (koniec) |
Honduras – Rumunia | 0:1 (koniec) | | | Brazylia – Niemcy | 4:2 (koniec) |
Ararat – Śląsk | 2:4 (koniec) | | | FK Astana – Aris S. | 2:0 (koniec) | | | Panevezys – Vojvodina | 0:1 (koniec) |
Molde – Servette | 3:0 (koniec) | | | Olimpija – Birkirkara | 1:0 (koniec) | | | Austria W. – Breidablik | 1:1 (koniec) |
Karabach – FC Ashdod | 0:0 (koniec) | | | RFS Riga – Puskas | 3:0 (koniec) | | | Soči – Keşla FK | 3:0 (koniec) |
KuPS – Worskła P. | 2:2 (koniec) | | | Dudelange – Bohemians Dublin | 0:1 (koniec) | | | Dinamo Tb. – Maccabi H. | 1:2 (koniec) |
HIF – Maribor | 3:1 (koniec) | | | IF Elfsborg – Milsami | 4:0 (koniec) | | | AEL Limassol – Vllaznia | 1:0 (koniec) |
Kopenhaga – Żodzino | 4:1 (koniec) | | | Suduva – Raków | 0:0 (koniec) | | | Laci – Craiova | 1:0 (koniec) |
Lokomotiv Plovdiv – Slovacko | 1:0 (koniec) | | | CSKA Sofia – Liepaja | 0:0 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Dinamo Br. | 2:1 (koniec) |
Gzira – Rijeka | 0:2 (koniec) | | | Dinamo Bt. – BATE | 0:1 (koniec) | | | Petrocub – Sivasspor | 0:1 (koniec) |
Apollon – MSK Żilina | 1:3 (koniec) | | | Riga FC – Shkendija | 2:0 (koniec) | | | KF Teuta – Escaldes | 0:2 (koniec) |
Spartak T. – Sepsi | 0:0 (koniec) | | | Shkupi – Santa Clara | 0:3 (koniec) | | | Arda Kyrdżali – Hapoel BS | 0:2 (koniec) |
HB Tórshavn – Buducnost | 4:0 (koniec) | | | Basel – Partizani | 3:0 (koniec) | | | Velez – AEK Atény | 2:1 (koniec) |
Gent – Vålerenga | 4:0 (koniec) | | | Larne FC – Aarhus | 2:1 (koniec) | | | Sutjeska – Maccabi T.A. | 0:0 (koniec) |
FCSB – Szachtior K. | 1:0 (koniec) | | | Aberdeen – Hacken | 5:1 (koniec) | | | Hibernian – Santa | 3:0 (koniec) |
Linfield – Banja Luka | 4:0 (koniec) | | | Hajduk – Toboł | 2:0 (koniec) | | | Hafnarfjörður – Rosenborg | 0:2 (koniec) |
Újpest FC – FC Vaduz | 2:1 (koniec) | | | Pogoń – Osijek | 0:0 (koniec) | | | KF Drita – Feyenoord | 0:0 (koniec) |
Dundalk – Levadia | 2:2 (koniec) | | | Partizan – Dunajska | 1:0 (koniec) | | | Valur – Bodu | 0:3 (koniec) |
Salihorsk – Fola | 1:2 (koniec) |
finał
Brazylia
4:2
(3:0)
Niemcy
87
|
Żółtą kartkę otrzymuje Jordan Torunarigha (Niemcy).
|
|
86
|
Żółtą kartkę otrzymuje Benjamin Henrichs (Niemcy).
|
|
83
|
Żółtą kartkę otrzymuje Douglas Luiz (Brazylia).
|
|
62. Maximilian Arnold (GER)
|
||
62
|
Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Maximilian Arnold (Niemcy).
|
|
59
|
Żółtą kartkę otrzymuje Anton Stach (Niemcy).
|
|
35
|
Żółtą kartkę otrzymuje Maximilian Arnold (Niemcy).
|
|
26
|
Żółtą kartkę otrzymuje Amos Pieper (Niemcy).
|
Gole:
7. Richarlison, 22. Richarlison (Arana), 30. Richarlison (Cunha), 90+4. Paulinho (Bruno) – 56. Amiri, 83. Ache (Raum)
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 12:5. Strzały niecelne: 9:4. Rzuty rożne: 6:4. Spalone: 0:2. Foule: 14:19.
Sędziowie: Barton – Moran, Zeegelar
Widownia:
Kartki: 83. Douglas Luiz (BRA) – 26. Pieper (GER), 35. Arnold (GER), 59. Stach (GER), 86. Henrichs (GER), 87. Torunarigha (GER) 62. Arnold (GER)
Spudłowany karny!: 45+2. Cunha (BRA), bramkarz F. Müller obronił
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 12:5. Strzały niecelne: 9:4. Rzuty rożne: 6:4. Spalone: 0:2. Foule: 14:19.
Brazylia:
Santos – Dani Alves (C), Nino, Diego Carlos, Arana – Douglas Luiz, Bruno – Antony (73. Paulinho), Claudinho (65. Malcom), Richarlison (74. Reinier) – Cunha.
Zmiany: Brenno – Graça, Paulinho, Menino, Henrique, Reinier, Malcom.
Trener:
Niemcy: F. Müller – Henrichs, Pieper (46. Torunarigha), Uduokhai, Raum – Maier, Stach (81. K. Schlotterbeck), Arnold (C) – Richter (68. Löwen), M. Kruse (68. Ache), Amiri (73. Teuchert).
Zmiany: Brodersen, Plogmann – Ache, Teuchert, Torunarigha, K. Schlotterbeck, Löwen.
Trener:
Zmiany: Brenno – Graça, Paulinho, Menino, Henrique, Reinier, Malcom.
Trener:
Niemcy: F. Müller – Henrichs, Pieper (46. Torunarigha), Uduokhai, Raum – Maier, Stach (81. K. Schlotterbeck), Arnold (C) – Richter (68. Löwen), M. Kruse (68. Ache), Amiri (73. Teuchert).
Zmiany: Brodersen, Plogmann – Ache, Teuchert, Torunarigha, K. Schlotterbeck, Löwen.
Trener:
Sędziowie: Barton – Moran, Zeegelar
Widownia: