Egipt – Hiszpania | 0:0 (koniec) | | | Meksyk – Francja | 4:1 (koniec) | | | N.Zelandia – Korea Płd. | 1:0 (koniec) |
Wybrzeże Kości Słoniowej – Arabia Saud. | 2:1 (koniec) | | | Argentyna – Australia | 0:2 (koniec) | | | Japonia – RPA | 1:0 (koniec) |
Honduras – Rumunia | 0:1 (koniec) | | | Brazylia – Niemcy | 4:2 (koniec) |
Ararat – Śląsk | 2:4 (koniec) | | | FK Astana – Aris S. | 2:0 (koniec) | | | Panevezys – Vojvodina | 0:1 (koniec) |
Molde – Servette | 3:0 (koniec) | | | Olimpija – Birkirkara | 1:0 (koniec) | | | Austria W. – Breidablik | 1:1 (koniec) |
Karabach – FC Ashdod | 0:0 (koniec) | | | RFS Riga – Puskas | 3:0 (koniec) | | | Soči – Keşla FK | 3:0 (koniec) |
KuPS – Worskła P. | 2:2 (koniec) | | | Dudelange – Bohemians Dublin | 0:1 (koniec) | | | Dinamo Tb. – Maccabi H. | 1:2 (koniec) |
HIF – Maribor | 3:1 (koniec) | | | IF Elfsborg – Milsami | 4:0 (koniec) | | | AEL Limassol – Vllaznia | 1:0 (koniec) |
Kopenhaga – Żodzino | 4:1 (koniec) | | | Suduva – Raków | 0:0 (koniec) | | | Laci – Craiova | 1:0 (koniec) |
Lokomotiv Plovdiv – Slovacko | 1:0 (koniec) | | | CSKA Sofia – Liepaja | 0:0 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Dinamo Br. | 2:1 (koniec) |
Gzira – Rijeka | 0:2 (koniec) | | | Dinamo Bt. – BATE | 0:1 (koniec) | | | Petrocub – Sivasspor | 0:1 (koniec) |
Apollon – MSK Żilina | 1:3 (koniec) | | | Riga FC – Shkendija | 2:0 (koniec) | | | KF Teuta – Escaldes | 0:2 (koniec) |
Spartak T. – Sepsi | 0:0 (koniec) | | | Shkupi – Santa Clara | 0:3 (koniec) | | | Arda Kyrdżali – Hapoel BS | 0:2 (koniec) |
HB Tórshavn – Buducnost | 4:0 (koniec) | | | Basel – Partizani | 3:0 (koniec) | | | Velez – AEK Atény | 2:1 (koniec) |
Gent – Vålerenga | 4:0 (koniec) | | | Larne FC – Aarhus | 2:1 (koniec) | | | Sutjeska – Maccabi T.A. | 0:0 (koniec) |
FCSB – Szachtior K. | 1:0 (koniec) | | | Aberdeen – Hacken | 5:1 (koniec) | | | Hibernian – Santa | 3:0 (koniec) |
Linfield – Banja Luka | 4:0 (koniec) | | | Hajduk – Toboł | 2:0 (koniec) | | | Hafnarfjörður – Rosenborg | 0:2 (koniec) |
Újpest FC – FC Vaduz | 2:1 (koniec) | | | Pogoń – Osijek | 0:0 (koniec) | | | KF Drita – Feyenoord | 0:0 (koniec) |
Dundalk – Levadia | 2:2 (koniec) | | | Partizan – Dunajska | 1:0 (koniec) | | | Valur – Bodu | 0:3 (koniec) |
Salihorsk – Fola | 1:2 (koniec) |
finał
Wybrzeże Kości Słoniowej
2:1
(1:1)
Arabia Saudyjska
Gole:
40. Al-Amri (sam.), 66. Kessié – 44. al-Dawsárí (aš-Šahrání)
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 0:2. Foule: 16:11.
Sędziowie: Conger (NZL) – Rule (NZL), Makasini (TGA)
Widownia:
Kartki: 73. Kessié (CIV), 86. Gradel (CIV) – 80. Al-Najei (KSA), 90+7. al-Farádž (KSA) 90+7. A. Doumbia (CIV)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 0:2. Foule: 16:11.
Wybrzeże Kości Słoniowej:
Ira – Singo, Dabila, Diallo, Bailly – I. Doumbia (66. Dao), Kouassi – A. Diallo (90+1. Timite), Kessié, Gradel (C) (90+1. A. Doumbia) – Kouamé.
Zmiany: Nagoli – Gnaka, Dao, Keïta, Ouattara, Timite, A. Doumbia.
Trener:
Arabia Saudyjska: M. Al Rubaie – Abdulhamíd, Al-Amri (76. Al-Ghannam), aš-Šahrání, Hindi – al-Farádž (C), Al-Hassan (76. Ch. Ad-Dawsarí) – Yahya (67. Al-Khulaif), Al-Najei, al-Dawsárí – Al-Hamdan (63. Ghareeb).
Zmiany: Bukhari – H. Altuhayfan, Ch. Ad-Dawsarí, Al-Khulaif, Ghareeb, Ali, Al-Ghannam.
Trener:
Zmiany: Nagoli – Gnaka, Dao, Keïta, Ouattara, Timite, A. Doumbia.
Trener:
Arabia Saudyjska: M. Al Rubaie – Abdulhamíd, Al-Amri (76. Al-Ghannam), aš-Šahrání, Hindi – al-Farádž (C), Al-Hassan (76. Ch. Ad-Dawsarí) – Yahya (67. Al-Khulaif), Al-Najei, al-Dawsárí – Al-Hamdan (63. Ghareeb).
Zmiany: Bukhari – H. Altuhayfan, Ch. Ad-Dawsarí, Al-Khulaif, Ghareeb, Ali, Al-Ghannam.
Trener:
Sędziowie: Conger (NZL) – Rule (NZL), Makasini (TGA)
Widownia:
Zmiana w drużynie Wybrzeże Kości Słoniowej: z boiska schodzi Max Gradel, na boisku pojawia się Aboubacar Doumbia.
Zmiana w drużynie Arabia Saudyjska: z boiska schodzi Ali Al-Hassan, na boisku pojawia się Chalífa Ad-Dawsarí.
Strzelcem bramki FRANCK KESSIÉ.