Egipt – Hiszpania 0:0 (kon.) | Meksyk – Francja 4:1 (kon.) | N.Zelandia – Korea Płd. 1:0 (kon.)
Wybrzeże Kości Słoniowej – Arabia Saud. 2:1 (kon.) | Argentyna – Australia 0:2 (kon.) | Japonia – RPA 1:0 (kon.)
Honduras – Rumunia 0:1 (kon.) | Brazylia – Niemcy 4:2 (kon.)
koniec
Nowa Zelandia
1:0 (0:0)
Korea Południowa
czwartek 22.07.2021, 10:00 • Kašima Stadium, Kašima • LETNIE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2020 - Mężczyźni • Grupa B
Przedmeczowe kursy
     
    90+5
    Koniec meczu. (11:56:23)
     
    90+4
    Zmiana w drużynie Nowa Zelandia: z boiska schodzi Clayton Lewis, na boisku pojawia się Callan Elliot.
     
    84
    Zmiana w drużynie Nowa Zelandia: z boiska schodzi Callum McCowatt, na boisku pojawia się Marko Stamenic.
     
    79
    Zmiana w drużynie Korea Południowa: z boiska schodzi Kim Dong-hyun, na boisku pojawia się Jeong Seung-won.
     
    78
    Żółtą kartkę otrzymuje Clayton Lewis (Nowa Zelandia).
    72. Chris Wood (NZL) - 1:0
     
    72
    Gol dla Nowej Zelandii!
    Strzelcem bramki CHRIS WOOD.
     
    71
    Zmiana w drużynie Nowa Zelandia: z boiska schodzi Elijah Just, na boisku pojawia się Ben Waine.
     
    59
    Zmiana w drużynie Korea Południowa: z boiska schodzi Kwon Čang-hoon, na boisku pojawia się Song Min-kyu.
    Zmiana w drużynie Korea Południowa: z boiska schodzi Um Won-sang, na boisku pojawia się Lee Dong-jun.
    Zmiana w drużynie Korea Południowa: z boiska schodzi Lee Kang-in, na boisku pojawia się Lee Dong-gyeong.
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+3
    Pierwsza połowa skończona.
    44. Kwon Čang-hoon (KOR)
    42. Hwang Ui-jo (KOR)
     
    1
    Mecz się właśnie rozpoczął.
     
    Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.
    Bramki: 72. Wood

    Kartki:   78. Lewis (NZL)


    Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
    Strzały na bramkę: 1:2. Strzały niecelne: 1:10. Rzuty rożne: 2:4. Spalone: 3:1. Faule: 10:7.
    Nowa Zelandia: Woud – Ingham, Pijnaker, Reid (C), Cacace – Stensness, Bell, Lewis (90+4. Elliot), Just (71. Waine) – McCowatt (84. Stamenic), Wood.
    Rezerwowi: Searle – Elliot, Champness, Old, Stamenic, Stanger, Waine.

    Korea Południowa: Song Bum-keun – Lee You-hyeon, Jeong Tae-wook, Lee Sang-min (C), Kang Yoon-sung – Um Won-sang (59. Lee Dong-jun), Won Du-jae, Kim Dong-hyun (79. Jeong Seung-won), Kwon Čang-hoon (59. Song Min-kyu) – Lee Kang-in (59. Lee Dong-gyeong) – Hwang Ui-jo.
    Rezerwowi: Ahn Joon-soo – Jeong Seung-won, Lee Dong-gyeong, Lee Dong-jun, Seol Young-woo, Song Min-kyu.

    Sędziowie: Gomes – Marengule, Phatsoane