Egipt – Hiszpania 0:0 (kon.) | Meksyk – Francja 4:1 (kon.) | N.Zelandia – Korea Płd. 1:0 (kon.)
Wybrzeże Kości Słoniowej – Arabia Saud. 2:1 (kon.) | Argentyna – Australia 0:2 (kon.) | Japonia – RPA 1:0 (kon.)
Honduras – Rumunia 0:1 (kon.) | Brazylia – Niemcy 4:2 (kon.)
koniec
Japonia
1:0 (0:0)
Republika Południowej Afryki
czwartek 22.07.2021, 13:00 • Tokio Stadium, Tokio • LETNIE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2020 - Mężczyźni • Grupa A
Przedmeczowe kursy
     
    90+5
    Koniec meczu. (14:52:58)
     
    90+1
    Zmiana w drużynie Republika Południowej Afryki: z boiska schodzi Goodman Mosele, na boisku pojawia się Nkosingiphile Ngcobo.
     
    85
    Zmiana w drużynie Japonia: z boiska schodzi Ricu Doan, na boisku pojawia się Koki Mačida.
     
    79
    Zmiana w drużynie Republika Południowej Afryki: z boiska schodzi Reeve Frosler, na boisku pojawia się Kobamelo Kodisang.
    78.
    71. Takefusa Kubo (JPN) - 1:0
     
    71
    Gol dla Japonii!
    Strzelcem bramki TAKEFUSA KUBO.
     
    60
    Zmiana w drużynie Japonia: z boiska schodzi Kodži Mijoši, na boisku pojawia się Juki Soma.
     
    57
    Żółtą kartkę otrzymuje Ricu Doan (Japonia).
    56.
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+2
    Pierwsza połowa skończona.
    45.
     
    38
    Żółtą kartkę otrzymuje Wataru Endo (Japonia).
    34.
    33.
    15.
     
    1
    Mecz się właśnie rozpoczął.
     
    Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.
    Bramki: 71. Kubo

    Kartki:   38. Endo (JPN), 57. Doan (JPN)


    Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały na bramkę: 5:0. Strzały niecelne: 6:1. Rzuty rożne: 6:1. Spalone: 3:1. Faule: 10:2.
    Japonia: Tani – H. Sakai, Yoshida (C), Itakura, Nakajama – Endo, Tanaka – Doan (85. Mačida), Kubo, Mijoši (60. Soma) – Hajaši.
    Rezerwowi: K. Osako – Hašioka, Hatate, Mačida, Maeda, Soma, A. Ueda.

    Republika Południowej Afryki: Williams – Mukumela, Fleurs, Malepe (C), Mabiliso – Mosele (90+1. Ngcobo), Mokoena – Frosler (79. Kodisang), Cele, L. Singh – Makgopa.
    Rezerwowi: Mpoto, Mlungwana – Mohamme, Ngcobo, Kodisang, Monyane, Mahlangu.

    Sędziowie: Valenzuela – Moreno, Torrealba