Widzew – Odra O. 2:1 (koniec) | GKS T. – ŁKS 1:1 (koniec) | Termalica – Stomil 0:0 (koniec)
Miedź – Zagłębie S. 1:1 (koniec) | Górnik Ł. – Sandecja 3:0 (koniec) | Puszcza – GKS Bełchatów 2:0 (koniec)
Jastrzębie – Resovia 2:1 (koniec) | Chrobry – Arka 0:3 (koniec) | Radomiak – Korona 2:0 (koniec)
GKS Tychy
1:1 (0:0)
ŁKS Łódź
Niedziela 13.06.2021, 12:40 • Stadion Miejski, Tychy • Fortuna 1 Liga • Runda 34

Bardzo ciekawe spotkanie w Tychach dobiegło końca! Ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami. GKS Tychy w barażach o awans zmierzy się z Górnikiem Łęczna, a ŁKS z Arką Gdynia. Dziękuję za uwagę! (14:40:45)

90+10

90+9
    Przeciągnięte dośrodkowanie Połapa, ale mimo to zdołali jeszcze wywalczyć rzut rożny tyszanie.

90+8
    Kolejna kąśliwa centra w pole karne ŁKS-u, ale ostatecznie arbiter odgwizdał przewinienie na defensorze drużyny gości.

90+6
    Daleko wybijają piłkę przyjezdni i rywale muszą budować kolejny atak od własnej bramki.

90+5
    Okres szarpanej gry w Tychach. Skończył się już z kolei mecz w Niecieczy i Radomiu – Termalica i Radomiak są już pewne awansu do PKO BP Ekstraklasy!

90+3
    Dośrodkowanie z lewego skrzydła w szesnastkę ŁKS-u, ale spokojnie wybija piłkę Dąbrowski.

90+2
    Gol dla ŁKS-u!
    Goście doprowadzają do wyrównania! Precyzyjnym strzałem zza linii szesnastego metra popisał się RICARDINHO!

90
    Aż o dziewięć minut przedłużony został ten mecz!

89
    Kolejna ciekawa akcja GKS-u, ale zupełnie nieudanie zagrywał na drugą stronę Moneta.

88
    Dalekie zagranie za plecy obrońców do Monety, ale wyśmienitym wyjściem przed pole karne popisał się Malarz, który odważnym wślizgiem wybił piłkę spod nóg rywala!

87
    Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego.

85
    Ogromny kocioł w polu karnym ŁKS-u! Z ostrego kąta w poprzeczkę trafił Połap, ostatecznie po chwili wyłapał piłkę Malarz!

84
    Znakomita okazja gospodarzy! Ruszył na bramkę rywali Kacper Piątek, ale przegrał pojedynek z Malarzem!

83
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Steblecki, na boisku pojawia się Popał.
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Lewicki, na boisku pojawia się Kasprzyk.

83
    Cały czas trwa przerwa w grze. Szykują się z kolei zmiany w zespole gospodarzy.

81
    Kolejna przerwa spowodowana wrzucenie serpentyn na boisko przez kibiców GKS-u.

80
    Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Utrzymuje się jednobramkowe prowadzenie gospodarzy.