Bytovia – Stal Rz. 0:2 (koniec) | Śląsk II – Lech II P. 0:1 (koniec) | Błękitni – Olimpia G. 2:3 (koniec)
Wigry – Hutnik 0:1 (koniec) | Garbarnia – Polkowice 2:2 (koniec) | KKS – GKS K. 2:1 (koniec)
Skra – Pogoń Sdl. 2:2 (koniec) | Motor – Ostróda 4:1 (koniec)
Śląsk II Wrocław
0:1 (0:1)
Lech II Poznań
Sobota 08.05.2021, 13:00 • Stadion przy ul. Oporowskiej, Wrocław • 2. Liga • 32. kolejka

Ciekawe spotkanie we Wrocławiu dobiegło końca! Gospodarze do ostatniej minuty walczyli o gola dającego remis, ale znakomicie bronili się poznaniacy. Lech zgarnia niezwykle ważne w kontekście walki o utrzymanie trzy punkty. Dziękuję za uwagę! (14:52:47)

90+4

90+4
    W odpowiedzi goście, którzy także fatalnie pudłują w znakomitej sytuacji!

90+3
    Kolejna stuprocentowa okazja Śląska! Tym razem w znakomitej sytuacji spudłował Bargiel!

90+2
    Faulem przerwał kontratak rywali Pałaszewski i słusznie został upomniany żółtą kartką.

90+1
    O trzy minuty przedłużony został ten mecz.

90
    Po zagraniu ze skrzydła dobrze uderzał Pałąszewski, ale fenomenalną paradą zatrzymał go Bąkowski!

89
    Zbyt wysokie dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale szybko odzyskują futbolówkę miejscowi.

87
    Minimalnie pomylił się Celeban po zagraniu w pole karne Lecha!

86
    Kolejny zryw Lecha. Mocne uderzenie Krocza, ale znakomicie interweniował Bąkowski!

85
    Jak to nie wpadło?! Znakomitym podaniem na trzeci metr obsłużony został Pałaszewski, który jednak z tej odległości nie trafił w bramkę!

84
    Faulowany jeden z defensorów Lecha i przyjezdni wznowią grę od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

83
    Scenariusz gry nie ulega zmianie. Lech ogranicza się jedynie do defensywy.

81
    Krivets sfaulowany przez Calińskiego.

80
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Smajdor, na boisku pojawia się Pingot.

79
    Nie podnosi się z murawy Boruń po starciu w pole karnych Lecha, ale nie przerywa gry arbiter.

78
    Niezłe zagranie Pałaszewskiego w pole karne Lecha, ale dobrze wyszedł po piłkę Bąkowski.

77
    Inicjatywa wyraźnie po stronie Śląska. Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce, jednak w dalszym ciągu niewiele z tego wynika.

75
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Karbownik, na boisku pojawia się Ławrynowicz.
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Borowski, na boisku pojawia się Kaczmarek.

Gole: 30. Krivets

Kartki:   56. Michalski (SL2), 90+2. Pałaszewski (SL2) – 43. Szramowski (LP2), 50. Dejewski (LP2)