Jastrzębie – Miedź 1:2 (koniec) | Termalica – Korona 6:2 (koniec)
GKS Jastrzębie
1:2 (1:1)
Miedź Legnica
Środa 05.05.2021, 17:00 • Stadion Miejski MOSiR, Jastrzębie • Fortuna 1 Liga • 25. kolejka

Spotkanie w Jastrzębiu-Zdroju dobiegło końca! GKS rozpoczął strzelanie, ale ostatecznie to Miedź zwyciężyła 2:1. Dziękuję za uwagę! (19:02:16)

90+5

90+5
    Gorąco było w polu karnym Miedzi, ale ostatecznie przyjezdni zdołali wybić piłkę.

90+4
    Rzut wolny dla GKS-u z własnej połowy boiska. Dziesiątka zawodników gospodarzy ruszyła do przodu, piłkę będzie dogrywał Drazik.

90+3
    Bardzo powoli wznawiają grę od autu goście.

90+2
    Mogło być już po meczu! Znakomitym podaniem za plecy obrońców obsłużony został Makuch, ale jego płaski strzał został wybroniony przez Drazika!

90+1
    Aż o cztery minuty przedłużone zostało to spotkanie!

90
    Tront upadł na murawę w polu karnym rywali, ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia!

90
    Rzut wolny dla Miedzi niedaleko pola karnego rywali. Za moment może być groźnie pod bramką gospodarzy.

89
    Spóźniony wślizg Mroza i zawodnik GKS-u zostaje upomniany żółtą kartkę.

87
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Drzazga, na boisku pojawia się Makuch.

85
    Teraz z kolei zupełnie nieudanie centrował Szczęch. Nie spieszy się ze wznowieniem gry golkiper gości.

84
    Lenarcik pewnie łapie piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu w pole karne Miedzi.

83
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Zejdler, na boisku pojawia się Bojdys.
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Witkowski, na boisku pojawia się Słodowy.

81
    Gol dla Miedzi!
    Znakomicie zrobili to goście! Zagrania z pierwszej piłki na lewej stronie, a po podaniu Tupaja w pole karne pewnym strzałem popisał się PAWEŁ ZIELIŃSKI!

80
    Niezłe zagranie w pole karne GKS-u, ale czujnie w defensywie jastrzębianie.

77
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Jadach, na boisku pojawia się Szczęch.

76
    Kolejny raz faulowany w środku pola był Biernat. Szybko wznawiają grę goście.

74
    Od rzutu wolnego niedaleko własnego pola karnego zaczną gospodarze.

72
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Roman, na boisku pojawia się Garuch.
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Zapolnik, na boisku pojawia się Bednarski.

71
    Niecelne uderzenie Pinillosa.

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. W dalszym ciągu utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

68
    Rzut rożny wywalczyli goście, ale niewiele udało im się zdziałać po dośrodkowaniu z narożnika boiska.

66
    Ali ostro sfaulował Biernata w środkowej strefie boiska i arbiter sięga po kartkę.

63
    Niecelne uderzenie Rumina i z piątego metra wznowi grę Lenarcik.

62
    W ostatnich minutach inicjatywa wyraźnie należy do przyjezdnych. To oni częściej znajdują się pryz piłce i próbują zagrozić bramce rywali.

59
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Feruga, na boisku pojawia się Apolinarski.

58
    Posiadanie piłki: 40% – 60%.

57
    Gospodarze od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

55
    Składna akcja Miedzi lewą stroną zakończona uderzeniem ponad poprzeczką.

54
    Sporo szarpanej gry w wykonaniu obu drużyn. Kolejne przewinienie i rzut wolny dla przyjezdnych.

50
    Ostre wejście w środku pola i rzut wolny dla Miedzi.

48
    Legniczanie od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego. Wysoko ustawieni rywale.

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na zmianę w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Remis do przerwy! Na trafienie Rumina goście odpowiedzieli golem Romana. Miejmy nadzieję, że i po przerwie doczekamy się bramek. Wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45+1

45
    Tupaj faulowany w środkowej strefie boiska.

44
    Ciekawie zapowiadała się akcja miejscowych, ale ostatecznie arbiter odgwizdał ofsajd.

43
    Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

41
    Jeden z legniczan długo nie podnosił się z murawy i arbiter przerwał grę. Faulu jednak nie odgwizdał.

39
    Faulowany jeden z defensorów gospodarzy i arbiter przerywa akcję Miedzi.

38
    Zablokowane uderzenie na bramkę GKS-u, ale goście w dalszym ciągu w posiadaniu piłki.

36
    Przy piłce na własnej połowie przyjezdni.

34
    Kontratak gospodarzy zakończony niecelnym strzałem z okolic trzydziestego metra.

33
    Nieśmiałe próby ataków wyprowadzane przez miejscowych. Niewiele do roboty ma jednak obecnie Lenarcik.

30
    Spóźniony, ostry wślizg Matuszka i arbiter słusznie sięga po żółtą kartkę.

29
    Nieco za mocne zagranie w pole karne gospodarzy i Tront nie zdołał dopaść do piłki przed wybiegającym z bramki Drazikiem.

27
    Głęboko na własnej połowie wymieniają się podaniami gospodarze.

25
    Jest wyrównanie! JOAN ROMAN otrzymał idealne podanie w pole karne rywali i płaskim strzałem umieścił piłkę w bramce!

23
    Nieco lepszy okres gry w wykonaniu przyjezdnych. Miedź dłużej utrzymuje się przy piłce, nadal jednak brakuje jej pomysłu na wykończenie akcji.

21
    Było bardzo gorąco pod bramką gospodarzy, ale wybronili się jastrzębianie! Tylko korner dla Miedzi.

19
    Zbyt lekkie uderzenie na bramkę GKS-u i spokojnie łapie piłkę Drazik.

18
    Rzut wolny dla Miedzi na połowie gospodarzy.

16
    Żółtą kartkę otrzymuje Feruga (GKS 1962 Jastrzębie).

14
    Chaotyczny fragment gry. Żaden z zespołów nie jest w stanie na dłużej przejąć futbolówki.

11
    Póki co goście mają problem z utrzymaniem się przy piłce na dłużej.

10
    Miejscowi od autu na własnej połowie boiska.

8
    Nie udało się zawodnikom Miedzi zmusić Drazika do interwencji. Golkiper GKS-u wznowi grę od własnej bramki.

7
    Na prawym skrzydle faulowany jeden z zawodników przyjezdnych. Obiecująca okazja dla legniczan.

5
    Gol dla Jastrzębia!
    Błyskawicznie obejmują prowadzenie gospodarze! Wydawało się, ze goście zażegnali zagrożenie, ale piłka wróciła w okolice ich pola karnego, a pewnym strzałem DANIEL RUMIN pokonał Lenarcika!

4
    Rzut wolny dla jastrzębian blisko pola karnego rywali.

2
    Rykoszet po uderzeniu jednego z zawodników gospodarzy i pierwszy korner dla GKS-u.

1

Składy obu drużyn:

GKS 1962 Jastrzębie:
    Drazik – Kulawiak, Komor, Szcześniak, Witkowski, Zejdler, Ali, Mróz, Feruga, Jadach (C), Rumin
    Rezerwowi:
    Reclaf – Bondarenko, Słodowy, Zalewski, Bojdys, Szczęch, Dzida, Sieracki, Apolinarski

Miedź Legnica:
    Lenarcik – Biernat, Matuszek (C), Drzazga, Pinillos, Zapolnik, Tupaj, Tront, Roman, Zieliński, Mijusković
    Rezerwowi:
    Hewelt – Garuch, Kaczmarek, Azikiewicz, Bednarski, Lehaire, Śliwa, Makuch, Hoogenhout.

Początek spotkania w środę o 17:00. Składy oby drużyn podamy z odpowiednim wyprzedzeniem. Bądźcie z nami!

Gospodarze cały czas walczą o utrzymanie. Obecnie mają 24 punkty i mają 4 "oczka" przewagi nad ostatnim w tabeli GKS-em Bełchatów. Miedź jest w środku tabeli – ma 37 punktów i zajmuje dziesiąte miejsce.

Serdecznie zapraszam na zaległy mecz 25. kolejki Fortuna 1 Ligi. GKS Jastrzębie na własnym terenie zmierzy się z Miedzią Legnica.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Gole: 5. Rumin – 25. Roman, 81. Zieliński

Kartki:   16. Feruga (JAS), 66. Ali (JAS), 89. Mróz (JAS) – 30. Matuszek (MLE)