Rosja – Białoruś 5:2 (kon.) | Kanada – Czechy 10:3 (kon.)
koniec
Rosja
5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
Białoruś
poniedziałek 03.05.2021, 19:40 • Children's Health StarCenter, Plano • Mistrzostwa Świata U18 • Ćwierćfinał
     
    Koniec meczu. (21:54:45)
     
    58:38
    Kara dla Rosja (Arťom Duda – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
     
    50:05
    Kara dla Rosja (Prochor Poltapov – 2 min., atak łokciem).
    48:34 Vsevolod Gajdamak (RUS) - 5:2
     
    48:34
    Bramka dla Rosji!
    Strzelcem bramki VSEVOLOD GAJDAMAK.
    46:23 Ivan Mirošničenko (RUS) - 4:2
     
    46:23
    Bramka dla Rosji!
    Strzelcem bramki IVAN MIROŠNIČENKO.
     
    41:57
    Kara dla Rosja (Matvej Mičkov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    36:15
    Kara dla Rosja (Matvej Mičkov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
    Kara dla Białoruś (Nikita Parfenjuk – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
    31:17 Fedor Nikolajenja (BLR) - 3:2
     
    31:17
    Bramka dla Białorusi!
    Strzelcem bramki FEDOR NIKOLAJENJA. Asysta Ivan Anoško.
    27:55 Ilja Morozov (BLR) - 3:1
     
    27:55
    Bramka dla Białorusi!
    Strzelcem bramki ILJA MOROZOV. Asysta Miroslav Michaljov, Daniil Rohač.
    22:48 Arťom Duda (RUS) - 3:0
     
    22:48
    Bramka dla Rosji!
    Strzelcem bramki ARŤOM DUDA. Asysta Danila Jurov, Fjodor Svečkov.
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    Bramki i asysty: 5. Mičkov (Kvočko, Bučelnikov), 16. Jurov (Koromyslov), 23. Duda (Jurov, Svečkov), 47. Mirošničenko, 49. Gajdamak – 28. Morozov (Michaljov, Rohač), 32. Nikolajenja (Anoško)


    Rosja: S. Ivanov (Brinkman) – Grudinin, Makarov, Novikov, Koromyslov, Sapunov, Figurin, Duda – Mirošničenko (C), Svečkov (A), Jurov – Čibrikov, Ivancov (A), Poltapov – Bučelnikov, Kvočko, Mičkov – Gajdamak, Mechovov, Lazutin – Katělevskij.
    Białoruś: Čajka (Žigalov) – Kuzmin, Sazanovič, Parfenjuk (A), Suščinskij, Stasenko, Rohač, Gavrilov – Šilo (C), Klavdijev, Klimovič – Polšakov, Morozov (A), Michaljov – Javaš, Ignatěnko, Sotišvili – Loško, Sidorov, Anoško – Nikolajenja.

    Sędziowie: Hebeisen (SUI), Wilk (USA) – Briganti (USA), Zunde (LAT)