Chojniczanka – Cracovia 0:3 (koniec) | Legia – Piast 1:2 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
0:3 (0:1)
Cracovia
Środa 03.03.2021, 17:30 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna Puchar Polski • Ćwierćfinał

Chojniczanka Chojnice przegrywa z Cracovią 0:3 i tym samym kończy przygodę w Fortuna Pucharze Polski. Choć goście w drugiej połowie trochę odpuścili w pressingu, to gospodarze zaczęli popełniać błędy na własnej połowie, co odbiło się na wyniku. Cracovia wygrała doświadczeniem i wybieganiem. Przez to Chojniczanka nie miała pomysłu na rozgrywanie akcji. To na tyle z Chojnic, dziękujemy za uwagę. (19:25:33)

90+4

90+3
    Uderzenie Ferraresso z woleja obok prawego słupka.

90+2
    Ferraresso zagrał praktycznie na pustą bramkę do Rivaldinho, jednak ten nie zdołał wślizgiem strącić futbolówki!

90+1
    Kolejne zamieszanie w polu karnym Sokoła po błędzie Chojniczanki. Rivaldinho uderzał głową, jednak za lekko.

90+1
    Cztery minuty doliczone przez sędziego.

90+1
    Centrę na bliższy słupek wyłapał Sokół.

90
    Emche w defensywie wygrał pojedynek główkowy z Szymonowiczem po wrzucie z autu. Rzut rożny dla Cracovii.

89
    Pląskowski uprzedzony przez Szymonowicza. Cracovia wyszła z atakiem, strzał Rivaldinho został zablokowany.