Jarosław – Niżny Nowogród 4:1 (kon.) | Bars – Barys 4:3 (po dog.) | Czelabińsk – Novosibirsk 2:4 (kon.)
Czerepowiec – CSKA Moskwa 0:3 (kon.) | Dyn. Moskwa – Jekaterynburg 6:0 (kon.) | Niżniekamsk – Magnitogorsk 1:0 (kon.)
Sp. Moskwa – Soczi 6:1 (kon.) | Helsinki – Podolsk 3:2 (kon.) | Din. Mińsk – Chabarowsk 5:6 (kon.)
Din. Ryga – Saławat 1:3 (kon.)
koniec
Dinamo Ryga
1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
Saławat Jułajew Ufa
wtorek 23.02.2021, 18:30 • Arena Riga • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (20:33:32)
     
    47:36
    Kara dla Dinamo Ryga (Tony Sund – 2 min., zahaczanie).
    45:03 Dmitrij Kugryšev (UFA) - 1:3
     
    45:03
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki DMITRIJ KUGRYŠEV. Asysta Michail Naumenkov.
     
    44:29
    Kara dla Dinamo Ryga (Reece Scarlett – 2 min., przeszkadzanie).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    38:15
    Kara dla Dinamo Ryga (Janis Švanenbergs – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Geoff Platt – 2 min., uderzanie).
     
    33:11
    Kara dla Dinamo Ryga (Miks Tumanovs – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
    28:14 Martinš Dzierkals (RIG) - 1:2
     
    28:14
    Gol dla Dinamo!
    Strzelcem bramki MARTINŠ DZIERKALS. Asysta Andris Džerinš, Nikolajs Jelisejevs.
     
    23:54
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Michail Naumenkov – 2+2 min, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    17:29 Pavel Koledov (UFA) - 0:2
     
    17:29
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki PAVEL KOLEDOV. Asysta Arťom Pimenov, Vjačeslav Soloduchin.
     
    12:25
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Pjotr Chochrjakov – 2 min., zahaczanie).
    07:24 Sakari Manninen (UFA) - 0:1
     
    07:24
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki SAKARI MANNINEN. Asysta Teemu Hartikainen.
    Bramki i asysty: 29. Dzierkals (Džerinš, Jelisejevs) – 8. Manninen (Hartikainen), 18. Koledov (Pimenov, Soloduchin), 46. Kugryšev (Naumenkov)


    Dinamo Ryga: Nalimov (Voris) – Zile, Scarlett, Sund, Mamčics, Ošenieks, Tumanovs, Maione – Darzinš (C), Gračov, Indrašis (A) – Larionovs, Džerinš, Roberts Bukarts (A) – Dzierkals, Švanenbergs, Jelisejevs – Rihards Bukarts, Berzinš, Skvorcovs – Zyrjanov.
    Saławat Jułajew Ufa: Tarasov (Vyprickij) – Larsen, Panin (C), Koledov, Naumenkov, Alexejev, J. Birjukov, A. Semjonov – Hartikainen (A), Manninen, M. Granlund – V. Žarkov (A), Kadějkin, Platt – Amirov, Chochrjakov, Kugryšev – Baškirov, Pimenov, Soloduchin – Pustozjorov.

    Sędziowie: Gofman, Sergejev – Lazarev, Šišlo