NY Islanders – Buffalo | 3:2 (koniec) | | | Toronto – Calgary | 0:3 (koniec) | | | Carolina – Tampa | 2:4 (koniec) |
Florida – Dallas | 3:1 (koniec) | | | St. Louis – Los Angeles | 0:3 (koniec) | | | Colorado – Vegas | 0:3 (koniec) |
Arizona – Anaheim | 4:3 (koniec) | | | San Jose – Minnesota | 2:6 (koniec) |
Jarosław – Niżny Nowogród | 4:1 (koniec) | | | Bars – Barys | 4:3 (po dogrywce) | | | Czelabińsk – Novosibirsk | 2:4 (koniec) |
Czerepowiec – CSKA Moskwa | 0:3 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – Jekaterynburg | 6:0 (koniec) | | | Niżniekamsk – Magnitogorsk | 1:0 (koniec) |
Sp. Moskwa – Soczi | 6:1 (koniec) | | | Helsinki – Podolsk | 3:2 (koniec) | | | Din. Mińsk – Chabarowsk | 5:6 (koniec) |
Din. Ryga – Saławat | 1:3 (koniec) |
finał
HK Dinamo Mińsk
5:6
(3:2, 1:3, 1:1)
Amur Chabarowsk
54:30
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Ilja Solovjov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
50:16
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Gleb Korjagin – 2 min., rzucenie na bandę).
|
|
43:00
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Ilja Usov – 2+2 min, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
37:10
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Pavel Denisov – 2 min., zahaczanie).
|
|
30:01
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Ilja Solovjov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
21:13
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Hynek Zohorna – 2 min., zahaczanie).
|
|
11:19
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Alexandr Kuzněcov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
01:51
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Gleb Korjagin – 2 min., uderzanie).
|
Składy i statystyki:
4. Mosaljov (Falkovskij, Menell), 17. Z. Mitchell (Prince), 19. Paré (Gorbunov), 23. Varfolomejev (Protas, Solovjov), 49. Protas (Klinkhammer, Falkovskij) – 3. Jordán (V. Butuzov), 16. Golubev (H. Zohorna, Polunin), 27. V. Butuzov (Jordán, S. Těreščenko), 28. Polunin, 31. H. Zohorna (Turbin, Polunin), 55. Pjanov (Turbin)
Sędziowie: Spirin, Gamalej – Golovljov, Savenkov
Widownia: 4 488
Spudłowany karny!:
HK Dinamo Mińsk:
Furch (28. Kolosov) – Menell, Falkovskij, Znacharenko (A), Solovjov, Děrjabin, Šinkevič, Denisov – Alistrov, Z. Mitchell, Prince (A) – Kozun, Protas, Klinkhammer (C) – Paré, Gorbunov, Mosaljov – Varfolomejev, Usov, K. Voronin – Děmkov.
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Langhamer (Šijanov) – S. Těreščenko, Korjagin, V. Vasiljev, Jordán (C), Turbin (A), Kamalov, Zimin, Mašín – Michasjonok, Rasskazov, Zaseda – V. Butuzov, Pjanov (A), Archipov – Polunin, Golubev, H. Zohorna – A. Kuzněcov, Gizdatullin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Langhamer (Šijanov) – S. Těreščenko, Korjagin, V. Vasiljev, Jordán (C), Turbin (A), Kamalov, Zimin, Mašín – Michasjonok, Rasskazov, Zaseda – V. Butuzov, Pjanov (A), Archipov – Polunin, Golubev, H. Zohorna – A. Kuzněcov, Gizdatullin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Spirin, Gamalej – Golovljov, Savenkov
Widownia: 4 488