Jarosław – Niżny Nowogród 4:1 (kon.) | Bars – Barys 4:3 (po dog.) | Czelabińsk – Novosibirsk 2:4 (kon.)
Czerepowiec – CSKA Moskwa 0:3 (kon.) | Dyn. Moskwa – Jekaterynburg 6:0 (kon.) | Niżniekamsk – Magnitogorsk 1:0 (kon.)
Sp. Moskwa – Soczi 6:1 (kon.) | Helsinki – Podolsk 3:2 (kon.) | Din. Mińsk – Chabarowsk 5:6 (kon.)
Din. Ryga – Saławat 1:3 (kon.)
koniec
HK Dinamo Mińsk
5:6 (3:2, 1:3, 1:1)
Amur Chabarowsk
wtorek 23.02.2021, 17:30 • Minsk Arena, Minsk • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (19:50:20)
     
    54:30
    Kara dla HK Dinamo Mińsk (Ilja Solovjov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    54:01 Valentin Pjanov (CHA) - 5:6
     
    54:01
    Gol dla Amura!
    Strzelcem bramki VALENTIN PJANOV. Asysta Pavel Turbin.
     
    50:16
    Kara dla Amur Chabarowsk (Gleb Korjagin – 2 min., rzucenie na bandę).
    48:24 Alexej Protas (MIN) - 5:5
     
    48:24
    Gol dla Dinama!
    Strzelcem bramki ALEXEJ PROTAS. Asysta Rob Klinkhammer, Stěpan Falkovskij.
     
    43:00
    Kara dla HK Dinamo Mińsk (Ilja Usov – 2+2 min, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    37:10
    Kara dla HK Dinamo Mińsk (Pavel Denisov – 2 min., zahaczanie).
    30:27 Hynek Zohorna (CHA) - 4:5
     
    30:27
    Gol dla Amura!
    Strzelcem bramki HYNEK ZOHORNA. Asysta Pavel Turbin, Alexandr Polunin.
     
    30:01
    Kara dla HK Dinamo Mińsk (Ilja Solovjov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    27:51
    Zmiana w drużynie HK Dinamo Mińsk: z boiska schodzi Dominik Furch, na boisku pojawia się Alexej Kolosov.
    27:51 Alexandr Polunin (CHA) - 4:4
     
    27:51
    Gol dla Amura!
    Strzelcem bramki ALEXANDR POLUNIN.
    26:54 Vladimir Butuzov (CHA) - 4:3
     
    26:54
    Gol dla Amura!
    Strzelcem bramki VLADIMIR BUTUZOV. Asysta Michal Jordán, Sergej Těreščenko.
    Bramki i asysty: 4. Mosaljov (Falkovskij, Menell), 17. Z. Mitchell (Prince), 19. Paré (Gorbunov), 23. Varfolomejev (Protas, Solovjov), 49. Protas (Klinkhammer, Falkovskij) – 3. Jordán (V. Butuzov), 16. Golubev (H. Zohorna, Polunin), 27. V. Butuzov (Jordán, S. Těreščenko), 28. Polunin, 31. H. Zohorna (Turbin, Polunin), 55. Pjanov (Turbin)


    HK Dinamo Mińsk: Furch (28. Kolosov) – Menell, Falkovskij, Znacharenko (A), Solovjov, Děrjabin, Šinkevič, Denisov – Alistrov, Z. Mitchell, Prince (A) – Kozun, Protas, Klinkhammer (C) – Paré, Gorbunov, Mosaljov – Varfolomejev, Usov, K. Voronin – Děmkov.
    Amur Chabarowsk: Langhamer (Šijanov) – S. Těreščenko, Korjagin, V. Vasiljev, Jordán (C), Turbin (A), Kamalov, Zimin, Mašín – Michasjonok, Rasskazov, Zaseda – V. Butuzov, Pjanov (A), Archipov – Polunin, Golubev, H. Zohorna – A. Kuzněcov, Gizdatullin.

    Sędziowie: Spirin, Gamalej – Golovljov, Savenkov

    Widzów: 4 488