Jarosław – Niżny Nowogród 4:1 (kon.) | Bars – Barys 4:3 (po dog.) | Czelabińsk – Novosibirsk 2:4 (kon.)
Czerepowiec – CSKA Moskwa 0:3 (kon.) | Dyn. Moskwa – Jekaterynburg 6:0 (kon.) | Niżniekamsk – Magnitogorsk 1:0 (kon.)
Sp. Moskwa – Soczi 6:1 (kon.) | Helsinki – Podolsk 3:2 (kon.) | Din. Mińsk – Chabarowsk 5:6 (kon.)
Din. Ryga – Saławat 1:3 (kon.)
koniec
Lokomotiw Jarosław
4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
Torpedo Niżny Nowogród
wtorek 23.02.2021, 11:00 • Arena 2000, Jaroslavl • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (13:09:08)
     
    47:05
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Mark Marin – 2 min., przeszkadzanie).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    38:24
    Kara dla Lokomotiw Jarosław (Georgij Ivanov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    30:59
    Zmiana w drużynie Torpedo Niżny Nowogród: z boiska schodzi Nikita Serebrjakov, na boisku pojawia się Andrej Tichomirov.
    30:59 Denis Alexejev (JAR) - 4:1
     
    30:59
    Gol dla Lokomotiwu!
    Strzelcem bramki DENIS ALEXEJEV. Asysta Alexej Marčenko, Rušan Rafikov.
     
    29:47
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Arťom Aljajev – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
    22:05 Pavel Kraskovskij (JAR) - 3:1
     
    22:05
    Gol dla Lokomotiwu!
    Strzelcem bramki PAVEL KRASKOVSKIJ. Asysta Nikolaj Kovalenko.
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    10:18 André Petersson (JAR) - 2:1
     
    10:18
    Gol dla Lokomotiwu!
    Strzelcem bramki ANDRÉ PETERSSON. Asysta Vladimir A. Tkačov.
    08:14 Damir Žafjarov (NNO) - 1:1
     
    08:14
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki DAMIR ŽAFJAROV.
    07:31 Jegor Korškov (JAR) - 1:0
     
    07:31
    Gol dla Lokomotiwu!
    Strzelcem bramki JEGOR KORŠKOV. Asysta André Petersson.
    Bramki i asysty: 8. Korškov (A. Petersson), 11. A. Petersson (V. A. Tkačov), 23. Kraskovskij (Kovalenko), 31. Alexejev (A. Marčenko, Rafikov) – 9. Žafjarov


    Lokomotiw Jarosław: Konovalov (Isajev) – A. Marčenko (A), Rafikov, M. Osipov, Ohtamaa, Barancev, Čerepanov, Misjul – Pulkkinen, Lander (A), Kajumov – Korškov, V. A. Tkačov (C), A. Petersson – Kovalenko, Kraskovskij, Alexejev – Beljajev, Ivanov, Iljenko – Berjozkin.
    Torpedo Niżny Nowogród: Serebrjakov (31. Tichomirov) – Ch. Wideman, Pajgin, Orlov, Austin, Mišarin, Aljajev, Marin – Žafjarov (A), Miele, Čechovič – Terry, Der-Argučincev, Šenfeld (C) – Gončaruk, Kloos, Varnakov – Urakov (A), A. Michejev, Belevič.

    Sędziowie: Beljajev, Frano – Kučava, Stroganov

    Widzów: 2779