Jarosław – Niżny Nowogród 4:1 (kon.) | Bars – Barys 4:3 (po dog.) | Czelabińsk – Novosibirsk 2:4 (kon.)
Czerepowiec – CSKA Moskwa 0:3 (kon.) | Dyn. Moskwa – Jekaterynburg 6:0 (kon.) | Niżniekamsk – Magnitogorsk 1:0 (kon.)
Sp. Moskwa – Soczi 6:1 (kon.) | Helsinki – Podolsk 3:2 (kon.) | Din. Mińsk – Chabarowsk 5:6 (kon.)
Din. Ryga – Saławat 1:3 (kon.)
koniec
Severstal Czerepowiec
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
HK CSKA Moskwa
wtorek 23.02.2021, 15:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (17:15:35)
     
    59:35
    Gol dla CSKA!
    Strzelcem bramki MAXIM ŠALUNOV. Asysta Maxim Mamin.
     
    48:20
    Kara dla HK CSKA Moskwa (Konstantin Okulov – 2 min., przeszkadzanie).
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Shawn Lalonde – 2 min., uderzanie).
     
    42:50
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Daniil Vovčenko – 2 min., rzucenie na bandę).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
    39:33 Sergej Andronov (MOS) - 0:2
     
    39:33
    Gol dla CSKA!
    Strzelcem bramki SERGEJ ANDRONOV. Asysta Pavel Karnauchov.
     
    38:55
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Kirill Adamčuk – 10 min. kara indywidualna, niesportowe zachowanie).
    35:02 Nikita Korosteljov (MOS) - 0:1
     
    35:02
    Gol dla CSKA!
    Strzelcem bramki NIKITA KOROSTELJOV. Asysta Andrej Světlakov.
     
    29:49
    Kara dla Severstal Czerepowiec (David Dumbadze – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
     
    21:11
    Kara dla HK CSKA Moskwa (Pavel Karnauchov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
     
    11:35
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Michal Tichonov – 2 min., zahaczanie).
     
    00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął.
     
    Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.
    Bramki i asysty: 36. Korosteljov (Světlakov), 40. Andronov (P. Karnauchov), 60. Šalunov (Mamin)


    Severstal Czerepowiec: Šugajev (Šostak) – Khabarov, Vittasmäki, Kudako, Makejev, Adamčuk, Lalonde (A), M. Tichonov – J. Morozov, Berglund, Liška – Petunin, Kodola, Vovčenko (A) – Kapustin, Jo. Nättinen, Geraskin (C) – Guslistov, A. Alexejev, Dumbadze – Kazakov.
    HK CSKA Moskwa: Lars Johansson (Šaryčenkov) – Ar. Sergejev, Dahlbeck, Gilmour, Rykov, M. Robinson (A), Blažijevskij, Ibragimov – P. Karnauchov, Andronov (C), Sošnikov – Okulov, Šalunov, Mamin – Leipsic, Loktionov, Slepyšev (A) – Sorkin, Světlakov, Korosteljov – Afanasjev.

    Sędziowie: Olenin, Hribik – Ivanov, Sivov