Jarosław – Niżny Nowogród 4:1 (kon.) | Bars – Barys 4:3 (po dog.) | Czelabińsk – Novosibirsk 2:4 (kon.)
Czerepowiec – CSKA Moskwa 0:3 (kon.) | Dyn. Moskwa – Jekaterynburg 6:0 (kon.) | Niżniekamsk – Magnitogorsk 1:0 (kon.)
Sp. Moskwa – Soczi 6:1 (kon.) | Helsinki – Podolsk 3:2 (kon.) | Din. Mińsk – Chabarowsk 5:6 (kon.)
Din. Ryga – Saławat 1:3 (kon.)
koniec
Traktor Czelabińsk
2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
HK Sibir Nowosybirsk
wtorek 23.02.2021, 13:00 • Ledová aréna Traktor • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (15:09:29)
    46:37 Oleg Li (SIB) - 2:4
     
    46:37
    Gol dla Sibiru!
    Strzelcem bramki OLEG LI. Asysta Jyrki Jokipakka, Mikael Ruohomaa.
     
    45:32
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Tomáš Hyka – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    38:16
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Vjačeslav Osnovin – 2 min., trzymanie).
    36:16 Nick Bailen (CLJ) - 2:3
     
    36:16
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki NICK BAILEN. Asysta Lawrence Pilut, Tomáš Hyka.
     
    35:02
    Kara dla HK Sibir Nowosybirsk (Viktor Komarov – 5 min. + Kara meczu, uderzanie).
     
    31:43
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Stanislav Garejev – 2 min., trzymanie).
    25:00 Tomáš Hyka (CLJ) - 1:3
     
    25:00
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki TOMÁŠ HYKA. Asysta Alexandr Avcin, Nick Bailen.
    24:32 Vjačeslav Ušenin (SIB) - 0:3
     
    24:32
    Gol dla Sibiru!
    Strzelcem bramki VJAČESLAV UŠENIN. Asysta Oleg Li.
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
     
    18:56
    Kara dla HK Sibir Nowosybirsk (Dmitrij Sajustov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    18:19 Danil Romancev (SIB) - 0:2
    Bramki i asysty: 25. Hyka (Avcin, Bailen), 37. Bailen (Pilut, Hyka) – 7. O. Li (Ruohomaa), 19. Romancev (Šaškov, Jermakov), 25. Vj. Ušenin (O. Li), 47. O. Li (Jokipakka, Ruohomaa)


    Traktor Czelabińsk: Will (Fedotov) – Pilut, Manuchov, Bailen, Tělegin, D. Bodrov, Karpuchin, Isajev, S. Garejev – Osnovin, Byvalcev, Kalinin – Avcin, Sedlák, Hyka – Gorjunov-Rolgizer, Åberg, D. Iljin – M. Majorov, Polygalov, Tridčikov.
    HK Sibir Nowosybirsk: Säteri (Krasotkin) – Achijarov, Jokipakka, Jermakov, Děmidov, Timašov, Chochlov, Pastuchov – Šarov, Ruohomaa, O. Li – Romancev, V. Komarov, N. Korotkov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Šaškov – Česalin, Sajustov, Ovčinnikov – Dubakin.

    Sędziowie: Ansons, Gofman – Gorděnko, Strelcov

    Widzów: 5512