Warta – Widzew 3:1 (koniec) | Zagłębie L. – Arda Kyrdżali 3:1 (koniec) | Lechia – Wisła Pł. 2:0 (koniec)
Pogoń – Arka 2:2 (koniec) | Śląsk – Crvena Zvezda 0:4 (koniec)
Lechia Gdańsk
2:0 (2:0)
Wisła Płock
Piątek 22.01.2021, 14:30 • Boisko przy Traugutta, Gdańsk • Spotkania towarzyskie

Lechia Gdańsk pokonała w sparingowym meczu Wisłę Płock 2:0. Dziękuję za uwagę! (16:27:03)

90

90
    Merebashvili (Wisła Płock) nie wykorzystał rzutu karnego.

75
    Do końca spotkania pozostało piętnaście minut. W dalszym ciągu utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

46

Do przerwy Lechia Gdańsk prowadzi z Wisłą Płock 2:0. Za moment druga połowa, zostańcie z nami!

Lechia Gdańsk:
    Kuciak – Fila, Nalepa, Tobers, Pietrzak, Kubicki, Kałuziński, Gajos, Conrado, Saief, Paixao

Wisła Płock:
    Gradecki – Zbozień, Uryga, Rzeźniczak, Cabezali, Lagator, Szwoch, Rasak, Lesniak, Kocyła, Tuszyński..

Powrót PKO BP Ekstraklasy coraz bliżej! Drużyny powoli kończą swoje przygotowania do rundy wiosennej. W tej relacji śledzić będziemy wynik sparingowego starcia Lechii Gdańsk z Wisłą Płock.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 14:30 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 6. Gajos, 13. Conrado

Spudłowany karny!: 90. Merebashvili (PLO), nietrafiony