Lechia – Ostróda 3:0 (koniec) | Piast – Zoria 2:1 (koniec) | Pogoń – Warta 0:2 (koniec)
Piast Gliwice
2:1 (1:0)
Zoria Ługańsk
Piątek 15.01.2021, 13:30 • Lara, Turcja • Spotkania towarzyskie

Towarzyski mecz Piasta Gliwice z Zorią Ługańsk dobiegł końca. Zawodnicy Waldemara Fornalika zwyciężyli 2:1. Dziękuję za uwagę! (15:19:41)

90+3

90+2
    Skutecznie bronią dostępu do własnej bramki gliwiczanie.

90+1
    Trzy minuty doliczył arbiter!

89
    Próboją powalczyć o gola wyrównującego zawodnicy Zorii. Udało im się wywalczyć rzut wolny w dogodnej odległości.

87
    Seria rzutów rożnych dla ekipy z Gliwic.

85
    Gol dla Zorii Ługańsk!
    Pewnie wykonana jedenastka i rywale łapią kontakt! Strzelcem bramki VLADLEN YURCHENKO.

85
    Spóźniony wślizg w polu karnym i arbiter dyktuje jedenastkę dla Zorii!

84
    Skiksował przy próbie uderzenia zza pola karnego jeden z rywali, ale gliwiczanie nie zdołali wyprowadzić kontrataku.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Lipski (Piast Gliwice).

81
    Zablokowane dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne gliwiczan.

80
    W dalszym ciągu bardzo nieskuteczni w ofensywie są piłkarze z Ługańska.

78
    Długo trwa akcja Piasta na połowie rywali. Zawodnicy Zorii zepchnięci do głębokiej defensywy.

76
    Rzut wolny dla Zorii w odległości około trzydziestu metrów od bramki Piasta.

74
    Kolejne nieudane wykończenie akcji przez ekipę z Ługańska. Nie spieszy się ze wznowieniem gry Szmatuła.

71
    Niespełna dwadzieścia minut pozostało do końca meczu w tureckiej Larze. W dalszym ciągu na prowadzeniu utrzymuje się Piast.