Buffalo – Washington | 4:6 (koniec) | | | New Jersey – Boston | 2:3 (0:1 po rz. karnych) | | | NY Rangers – NY Islanders | 0:4 (koniec) |
Detroit – Carolina | 0:3 (koniec) | | | Nashville – Columbus | 3:1 (koniec) | | | Winnipeg – Calgary | 4:3 (po dogrywce) |
Arizona – San Jose | 3:4 (1:2 po rz. karnych) | | | Edmonton – Vancouver | 5:2 (koniec) | | | Vegas – Anaheim | 5:2 (koniec) |
Los Angeles – Minnesota | 3:4 (po dogrywce) |
Czerepowiec – Din. Ryga | 3:2 (koniec) | | | Bars – Omsk | 3:1 (koniec) | | | Din. Mińsk – Jekaterynburg | 1:2 (koniec) |
Dyn. Moskwa – Niżny Nowogród | 5:3 (koniec) | | | Sp. Moskwa – Helsinki | 1:3 (koniec) |
finał
Dynamo Moskwa
5:3
(0:1, 4:2, 1:0)
Torpedo Niżny Nowogród
35:01
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Arťom Aljajev – 2 min., trzymanie).
|
|
30:29
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Arťom Volkov – 2 min., zahaczanie).
|
|
15:15
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Georgij Mišarin – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
09:34
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Dmitrij Jaškin – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
24. Kruglov (J. Zajcev, Alexejev), 28. Kagarlickij (Jaškin, Šipačov), 34. Čajkovský (Šipačov, Kagarlickij), 38. Tarasov (Jefremov), 59. Volkov (Bočarov) – 10. Čechovič (Ch. Wideman, Terry), 35. Miele, 35. Szwarz (Šenfeld)
Sędziowie: Viktor Gašilov, Roman Ščeňjov – Alexander Sadovnikov, Dmitrij Sivov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Dynamo Moskwa:
Bočarov (Garipov) – An. Sergejev, Čajkovský, Volkov, Mironov (A), Pribylskij, J. Zajcev, Vereščagin – Jaškin, Šipačov (C), Kagarlickij – Igumnov, Jefremov (A), Tarasov – Alexejev, Pankratov, Muranov – V. Kuljomin, O. Zajcev, Kruglov – Bryzgalov.
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Kočetkov (34. Tichomirov) – Ch. Wideman, Pajgin, Orlov, Austin, Mišarin, Aljajev, Marin – Žafjarov (A), Miele, Čechovič – Terry, Szwarz, Šenfeld (C) – Varnakov, Belevič, Gončaruk – Urakov (A), A. Michejev, Drobin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Kočetkov (34. Tichomirov) – Ch. Wideman, Pajgin, Orlov, Austin, Mišarin, Aljajev, Marin – Žafjarov (A), Miele, Čechovič – Terry, Szwarz, Šenfeld (C) – Varnakov, Belevič, Gončaruk – Urakov (A), A. Michejev, Drobin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Viktor Gašilov, Roman Ščeňjov – Alexander Sadovnikov, Dmitrij Sivov
Widownia: