Czerepowiec – Din. Ryga 3:2 (kon.) | Bars – Omsk 3:1 (kon.) | Din. Mińsk – Jekaterynburg 1:2 (kon.)
Dyn. Moskwa – Niżny Nowogród 5:3 (kon.) | Sp. Moskwa – Helsinki 1:3 (kon.)
koniec
Dynamo Moskwa
5:3 (0:1, 4:2, 1:0)
Torpedo Niżny Nowogród
piątek 15.01.2021, 17:30 • VTB Arena, Moskva • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (19:49:53)
    58:57 Arťom Volkov (DMS) - 5:3
     
    58:57
    Gol dla Dynamo!
    Strzelcem bramki ARŤOM VOLKOV. Asysta Ivan Bočarov.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
    37:49 Daniil Tarasov (DMS) - 4:3
     
    37:49
    Gol dla Dynamo!
    Strzelcem bramki DANIIL TARASOV. Asysta Vladislav Jefremov.
     
    35:01
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Arťom Aljajev – 2 min., trzymanie).
    34:39 Jordan Szwarz (NNO) - 3:3
     
    34:39
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki JORDAN SZWARZ. Asysta Anton Šenfeld.
    34:04 Andy Miele (NNO) - 3:2
     
    34:04
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki ANDY MIELE.
     
    33:42
    Zmiana w drużynie Torpedo Niżny Nowogród: z boiska schodzi Pjotr Kočetkov, na boisku pojawia się Andrej Tichomirov.
    33:42 Michal Čajkovský (DMS) - 3:1
     
    33:42
    Gol dla Dynamo!
    Strzelcem bramki MICHAL ČAJKOVSKÝ. Asysta Vadim Šipačov, Dmitrij Kagarlickij.
     
    30:29
    Kara dla Dynamo Moskwa (Arťom Volkov – 2 min., zahaczanie).
    27:41 Dmitrij Kagarlickij (DMS) - 2:1
     
    27:41
    Gol dla Dynamo!
    Strzelcem bramki DMITRIJ KAGARLICKIJ. Asysta Dmitrij Jaškin, Vadim Šipačov.
    23:20 Ilja Kruglov (DMS) - 1:1
    Bramki i asysty: 24. Kruglov (J. Zajcev, Alexejev), 28. Kagarlickij (Jaškin, Šipačov), 34. Čajkovský (Šipačov, Kagarlickij), 38. Tarasov (Jefremov), 59. Volkov (Bočarov) – 10. Čechovič (Ch. Wideman, Terry), 35. Miele, 35. Szwarz (Šenfeld)


    Dynamo Moskwa: Bočarov (Garipov) – An. Sergejev, Čajkovský, Volkov, Mironov (A), Pribylskij, J. Zajcev, Vereščagin – Jaškin, Šipačov (C), Kagarlickij – Igumnov, Jefremov (A), Tarasov – Alexejev, Pankratov, Muranov – V. Kuljomin, O. Zajcev, Kruglov – Bryzgalov.
    Torpedo Niżny Nowogród: Kočetkov (34. Tichomirov) – Ch. Wideman, Pajgin, Orlov, Austin, Mišarin, Aljajev, Marin – Žafjarov (A), Miele, Čechovič – Terry, Szwarz, Šenfeld (C) – Varnakov, Belevič, Gončaruk – Urakov (A), A. Michejev, Drobin.

    Sędziowie: Viktor Gašilov, Roman Ščeňjov – Alexander Sadovnikov, Dmitrij Sivov