Czerepowiec – Din. Ryga 3:2 (kon.) | Bars – Omsk 3:1 (kon.) | Din. Mińsk – Jekaterynburg 1:2 (kon.)
Dyn. Moskwa – Niżny Nowogród 5:3 (kon.) | Sp. Moskwa – Helsinki 1:3 (kon.)
koniec
HK Dinamo Mińsk
1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Awtomobilist Jekaterynburg
piątek 15.01.2021, 17:10 • Minsk Arena, Minsk • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (19:40:02)
    59:47 Peter Holland (JEK) - 1:3
     
    55:22
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (2 min.).
    50:52 Shane Prince (MIN)
     
    48:58
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Sergej Zborovskij – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    40:44 Stěpan Falkovskij (MIN) - 1:2
     
    40:44
    Gol dla Dinama!
    Strzelcem bramki STĚPAN FALKOVSKIJ. Asysta Shane Prince.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
    31:36 Peter Holland (JEK) - 0:2
     
    31:36
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki PETER HOLLAND. Asysta Zachar Arzamascev, Korbinian Holzer.
    22:08 Peter Holland (JEK) - 0:1
     
    22:08
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki PETER HOLLAND. Asysta Alexandr Protapovič, Brooks Macek.
     
    20:13
    Kara dla HK Dinamo Mińsk (Kirill Voronin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
     
    13:53
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Brooks Macek – 2 min., przeszkadzanie).
     
    09:56
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Charles Genoway – 2 min., uderzanie).
     
    00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął.
    Bramki i asysty: 41. Falkovskij (Prince) – 23. Holland (Protapovič, Macek), 32. Holland (Arzamascev, Holzer)


    HK Dinamo Mińsk: D. Taylor (Kolosov) – Solovjov, Almqvist, Jerjomenko, Falkovskij, Šinkevič, Znacharenko (A), Koljačonok – Varfolomejev, Klinkhammer (C), Prince (A) – Paré, Z. Mitchell, K. Voronin – Usov, Gorbunov, Mosaljov – Kogalev, Protas, Alistrov – Děmkov.
    Awtomobilist Jekaterynburg: Gross (Galkin) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin (A), Zborovskij, Ch. Genoway, Holzer, Arzamascev, Berezin, Zacharov – Golyšev, Dacjuk (C), Makejev – Obidin, Holland (A), Chripunov – Sexton, Macek, Bočarov – Litovčenko, Protapovič, Ovčinnikov.

    Sędziowie: Morozov, Naumov – Bersenjov, Judin