Czerepowiec – Din. Ryga 3:2 (kon.) | Bars – Omsk 3:1 (kon.) | Din. Mińsk – Jekaterynburg 1:2 (kon.)
Dyn. Moskwa – Niżny Nowogród 5:3 (kon.) | Sp. Moskwa – Helsinki 1:3 (kon.)
koniec
Ak Bars Kazań
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Avangard Omsk
piątek 15.01.2021, 17:00 • Tatněfť Arena, Kazaň • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (19:30:38)
     
    58:12
    Kara dla Ak Bars Kazań (Andrej Pedan – 2 min., uderzanie).
     
    54:46
    Kara dla Ak Bars Kazań (Dmitrij Voronkov – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
     
    51:20
    Kara dla Avangard Omsk (Alexandr Chochlačov – 2 min., zahaczanie).
    51:04 Arťom Lukojanov (KZN) - 3:1
     
    51:04
    Gol dla AK Bars!
    Strzelcem bramki ARŤOM LUKOJANOV. Asysta Michail Gluchov, Nikita Ljamkin.
     
    48:26
    Kara dla Avangard Omsk (Pavel Dědunov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    47:29
    Kara dla Avangard Omsk (Oliwer Kaski – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    29:29
    Kara dla Ak Bars Kazań (Dmitrij Voronkov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    27:00 Andrej Pedan (KZN) - 2:1
     
    27:00
    Gol dla AK Bars!
    Strzelcem bramki ANDREJ PEDAN. Asysta Stéphane Da Costa.
     
    24:15
    Kara dla Ak Bars Kazań (Kristian Chenkel – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
     
    19:33
    Kara dla Avangard Omsk (Alexej Jemelin – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
     
    16:44
    Kara dla Avangard Omsk (Alexej Solovjov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    11:22
    Kara dla Ak Bars Kazań (Andrej Pedan – 2 min., atak kolanem).
    Bramki i asysty: 10. Galijev (Judin, K. Petrov), 27. Pedan (S. Da Costa), 52. Lukojanov (M. Gluchov, Ljamkin) – 4. Běreglazov (Zernov, Kovalčuk)


    Ak Bars Kazań: Reideborn (Biljalov) – T. Murphy, Žuravljov, Chenkel, Pedan, Judin, Ljamkin, Rukavišnikov – V. Tichonov, S. Da Costa, Dawes – Voronkov, A. Galimov, Galijev – K. Petrov (A), Cormier, Pesonen – Fisenko, M. Gluchov (A), Lukojanov (C) – Safonov.
    Avangard Omsk: Hrubec (Bobkov) – Kaski, Jemelin (C), Čudinov, Běreglazov, Gončarov (A), Solovjov, Čisťakov – Boucher, Zernov, Kovalčuk (A) – K. Kostin, Knight, Sekáč – Jakupov, K. Semjonov, Tolčinskij – Chochlačov, A. Potapov, Dědunov.