Czerepowiec – Din. Ryga 3:2 (kon.) | Bars – Omsk 3:1 (kon.) | Din. Mińsk – Jekaterynburg 1:2 (kon.)
Dyn. Moskwa – Niżny Nowogród 5:3 (kon.) | Sp. Moskwa – Helsinki 1:3 (kon.)
koniec
Severstal Czerepowiec
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Dinamo Ryga
piątek 15.01.2021, 17:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (19:08:45)
     
    51:11
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Jacob Berglund – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    47:29 Reece Scarlett (RIG) - 3:2
     
    47:29
    Gol dla Dinamo!
    Strzelcem bramki REECE SCARLETT. Asysta Roberts Bukarts.
     
    45:49
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Shawn Lalonde – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
    43:03 Jacob Berglund (CER) - 3:1
     
    43:03
    Gol dla Severstalu!
    Strzelcem bramki JACOB BERGLUND.
     
    40:47
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Jegor Morozov – 2 min., przeszkadzanie).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
    34:54 Maxim Kazakov (CER) - 2:1
     
    34:54
    Gol dla Severstalu!
    Strzelcem bramki MAXIM KAZAKOV. Asysta Veli-Matti Vittasmäki, Igor Geraskin.
     
    28:45
    Kara dla Dinamo Ryga (Danila Larionovs – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    22:29
    Kara dla Dinamo Ryga (Denis Paršin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
     
    15:27
    Kara dla Dinamo Ryga (Martinš Dzierkals – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
    14:45 Alexandr Petunin (CER) - 1:1
     
    14:45
    Gol dla Severstalu!
    Strzelcem bramki ALEXANDR PETUNIN.
    Bramki i asysty: 15. Petunin, 35. Kazakov (Vittasmäki, Geraskin), 44. Berglund – 7. Lipon, 48. Scarlett (Roberts Bukarts)


    Severstal Czerepowiec: Podjapolskij (Šugajev) – Provolněv, Vittasmäki, Lalonde (A), Adamčuk, Kudako, M. Tichonov, Makejev – J. Morozov, Berglund, Liška – Geraskin (A), Jo. Nättinen, A. Garejev – Petunin, Kodola, Vovčenko – A. Alexejev, Guslistov, Vicharev (C) – Kazakov.
    Dinamo Ryga: Nalimov (Vitols) – Zile, Scarlett, Mamčics, Skvorcovs, Sotnieks, Sund, Mateiko, Ošenieks – Dzierkals, Indrašis (A), Rihards Bukarts – Darzinš (C), Gračov, Paršin – Lipon, Džerinš, Roberts Bukarts (A) – Larionovs, Berzinš, Gegeris.

    Sędziowie: Bondar, Gofman – Gorděnko, Sysujev