Jagiellonia – Zagłębie L. 2:1 (koniec) | Lech P. – Bandırmaspor 1:0 (koniec)
Lech Poznań
1:0 (1:0)
Bandırmaspor
Czwartek 14.01.2021, 15:00 • INEA Stadion, Poznań • Spotkania towarzyskie

Sparingowy mecz w Belek dobiegł końca! Lech wygrał z tureckim Bandrimasporem 1:0 po golu Salomona sprzed przerwy. Dziękuję za uwagę! (17:00:17)

90

89
    Zderzenie Awwada z golkiperem rywali i arbiter dyktuje rzut wolny dla Bandirmasporu.

88
    Zakotłowało się w polu karnym Lecha, ale ostatecznie pewnie wyłapał piłkę Bednarek!

87
    Mocno ucierpiał w walce o piłkę w środkowej strefie boiska jeden z rywali i mamy krótką przerwę w grze.

85
    Faul Kozubala jeszcze na połowie Bandirmasporu.

84
    Nieudane dośrodkowanie Skórasia i od bramki wznowi grę golkiper Bandirmasporu.

83
    Skóraś odegrał do środka do Awwada. Ten nie trafił czysto w piłkę, ale jeszcze rzut rożny będą mieli lechici.

82
    Lechici od rzutu wolnego niedaleko własnego pola karnego.

81
    Niecelnie uderzał głową jeden z rywali.

79
    Zupełnie nieudane uderzenie na bramkę Lecha Poznań.

78
    Pierwszy raz od dłuższego czasu rywale przy piłce na połowie poznaniaków. Bandirmaspor od autu.

76
    Bardzo dobre ostatnie minuty w wykonaniu Lecha. Jest szansa na drugiego gola!

74
    Kolejna szansa Lecha! Minimalnie niecelnym uderzał z dystansu Ławrynowicz!

73
    Ładna akcja Kolejorza! Zza pola karnego uderzał Awwad, ale dobrą interwencją popisał się golkiper rywali!

72
    Jeszcze jeden rzut rożny dla zawodników Dariusza Żurawia.

71
    Niespełna dwadzieścia minut do końca regulaminowego czasu gry. W dalszym ciągu utrzymuje się wynik sprzed przerwy.

69
    Dobre dośrodkowanie Kravetsa z narożnika boiska, ale pewnie wybijają piłkę rywale.