Novosibirsk – Kunlun 1:3 (kon.) | Barys – Saławat 3:6 (kon.) | Czelabińsk – Podolsk 2:1 (kon.)
Jarosław – CSKA Moskwa 3:0 (kon.)
koniec
Traktor Czelabińsk
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Witiaź Podolsk
czwartek 14.01.2021, 15:00 • Ledová aréna Traktor • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (17:17:23)
     
    59:52
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Nick Bailen – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    59:17
    Kara dla Witiaź Podolsk (Linus Hultström – 2 min., zahaczanie).
    56:27 Kaspars Daugavinš (VTZ) - 2:1
     
    56:27
    Gol dla Podolska!
    Strzelcem bramki KASPARS DAUGAVINŠ. Asysta Jakub Jeřábek.
     
    49:34
    Kara dla Witiaź Podolsk (Zachar Bardakov – 2 min., zahaczanie).
     
    47:47
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Nick Bailen – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    46:08 Denis Bodrov (CLJ) - 2:0
     
    46:08
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki DENIS BODROV. Asysta Alexej Byvalcev, Pontus Åberg.
     
    45:42
    Kara dla Witiaź Podolsk (Jurij Pautov – 2 min., uderzanie).
     
    40:26
    Kara dla Witiaź Podolsk (Kaspars Daugavinš – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexej Byvalcev – 2 min., symulacja).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    35:36
    Kara dla Witiaź Podolsk (Fjodor Malychin – 2 min., zahaczanie).
    21:56 Vjačeslav Osnovin (CLJ) - 1:0
     
    21:56
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki VJAČESLAV OSNOVIN.
     
    21:08
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Tomáš Hyka – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    Bramki i asysty: 22. Osnovin, 47. D. Bodrov (Byvalcev, Åberg) – 57. Daugavinš (Jeřábek)


    Traktor Czelabińsk: Will (Fedotov) – Pilut, Manuchov, Bailen (A), Tělegin, D. Bodrov, Karpuchin, Ogurcov – Åberg, Byvalcev, Kalinin (C) – Kravcov, Sedlák (A), Hyka – D. Iljin, Osnovin, Švarjov – Kosov, Karlin, Avcin – Lukin.
    Witiaź Podolsk: Todykov (I. Ježov) – Jeřábek, Pautov, Hultström, Voronkov, Golovkov (A), Borodkin, Pylenkov, Vorobej – Daugavinš (A), Danforth, Tedenby – A. Sjomin (C), Bardakov, Moisejev – Laričev, Malychin, Grebenščikov – Arťuchin, Děrgačov, Ivaňuženkov.

    Sędziowie: Odins, Hribik – Kučava, Novikov