Wisła K. – Podhale N. Targ 5:0 (koniec) | Podbeskidzie – MSK Żilina 2:1 (koniec) | Stal M. – CSKA Sofia 0:0 (koniec)
Cracovia – Puszcza 3:1 (koniec)
Cracovia
3:1 (1:1)
Puszcza Niepołomice
Środa 13.01.2021, 17:00 • Cracovia Training Center, Rączna • Spotkania towarzyskie

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:01:18)

Cracovia odniosła zwycięstwo w pierwszym sparingu w okresie przygotowań. Drużyna Michała Probierza pokonała 3:1 Puszczę Niepołomice. Do bramki pierwszoligowca przymierzył przed przerwą Michal Siplak, a po przerwie skuteczni byli Rivaldinho oraz Przemysław Kapek.

90

86
    Gra zatrzymana z powodu kontuzji bramkarza Puszczy Niepołomice i nie zostanie ona już wznowiona. Taka jest decyzja sztabów szkoleniowych.

86
    Drużyna gości próbuje na dobre przejąć inicjatywę, ale samo rozgrywanie futbolówki to na razie za mało, żeby zaskoczyć skoncentrowanych i przygotowanych w defensywie przeciwników.

85
    Pozostało pięć minut do końca rywalizacji. Ostatnie szanse obu drużyn na poprawienie rezultatu.

83
    Pojedynek szybkościowy blisko linii bocznej boiska. Piłkarze starli się ze sobą i ostatecznie razem z futbolówką wylądowali poza placem. Sędziowie przyznali wznowienie gospodarzom.

80
    Przyspieszenie gospodarzy. Piłkarze wrzucili wyższy bieg i starali się zagrozić przeciwnikowi szybką wymianą podań w centrum boiska.

79
    Daniel Pik poderwał się jeszcze do ataku i dał do zrozumienia, że Cracovia nie zadowoliła się jeszcze aktualnym prowadzeniem.

78
    Gol dla Cracovii!
    Strzelcem bramki PRZEMYSŁAW KAPEK.

Cracovia punktuje przeciwnika i prawdopodobnie zamyka sparing swoim golem na 3:1. Po rzucie rożnym Puszcza Niepołomice nie potrafiła wyprowadzić piłki z okolic własnego pola karnego. Wreszcie uderzenie na jej bramkę, a po interwencji golkipera, dobitkę wykonał Przemysław Kapek.

73
    Nieudane akcje oskrzydlające w wykonaniu zespołu z Niepołomic. Skoncentrowani w ostatnich minutach w obronie są gracze Cracovii.

72
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa RIVALDINHO.

Piłka ponownie w bramce, a Cracovia blisko odniesienia zwycięstwa w sparingu. Poszkodowany Rivaldinho zabrał się za wykonanie rzutu karnego i zrobił to z powodzeniem.

71
    Rzut karny dla Cracovii po przewinieniu na Rivaldinho. Ogromna szansa na odzyskanie prowadzenia.

66
    Poradzili sobie niepołomiczanie z dośrodkowaniem z rzutu rożnego w ich pole karne.

65
    Efektem odrobinę żwawszego rozegrania Cracovii jest korner.

63
    Zbyt mozolnie budowana akcja w wykonaniu podopiecznych Michała Probierza. Zagranie Ołeksija Dytiatiewa nie było skomplikowane do powstrzymania dla przyjezdnych.

61
    W odpowiedzi uderzenie z dystansu w kierunku bramki Cracovii. Gospodarze mieli szczęście, że przeciwnik nie potrafił odpowiednio przymierzyć.

60
    Na zakończenie kwadransa po przerwie próba uruchomienia dośrodkowaniem Rivaldinho. Przed Brazylijczyka wskoczył defensor i nie zezwolił na zatrudnienie, a może nawet pokonanie bramkarza.

58
    Chorągiewka sędziego asystenta powędrowała w górę, ponieważ Daniel Pik znalazł się w nieodpowiednim momencie za obrońcami Puszczy Niepołomice.

Gole: 25. Siplak, 72. Rivaldinho (kar.), 78. Kapek – 36. Dynel

Cracovia: Wilk (46. Łuczak) – Ferraresso (46. Rapa), Szymonowicz (46. Zaucha), Pieńczak (46. Rodin), Siplak (46. Dytiatiew), Dimun (46. Lusiusz), Sadiković (46. Loshaj), Fiolić (46. Kapek), Hanca (46. Mrozik), Thiago (46. Pik), Alvarez (46. Rivaldinho).

Zmiany: Łuczak – Rapa, Zaucha, Rodin, Dytiatiew, Lusiusz, Loshaj, Kapek, Mrozik, Pik, Rivaldinho.