Omsk – Niżny Nowogród 3:5 (kon.) | Niżniekamsk – Helsinki 3:2 (po dog.) | Sp. Moskwa – Jekaterynburg 0:1 (kon.)
koniec
Avangard Omsk
3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
Torpedo Niżny Nowogród
środa 13.01.2021, 15:00 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (17:17:15)
     
    59:13
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Anton Šenfeld – 2 min., zahaczanie).
    58:50 Damir Žafjarov (NNO) - 3:5
     
    58:50
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki DAMIR ŽAFJAROV.
    51:51 Anton Šenfeld (NNO) - 3:4
     
    51:51
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki ANTON ŠENFELD. Asysta Jordan Szwarz.
     
    51:13
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Andy Miele – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    47:39
    Kara dla Avangard Omsk (Jiří Sekáč – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    46:43 Alexej Běreglazov (OMS) - 3:3
     
    46:43
    Gol dla Avangardu!
    Strzelcem bramki ALEXEJ BĚREGLAZOV. Asysta Klim Kostin, Maxim Čudinov.
    44:12 Andy Miele (NNO) - 2:3
     
    44:12
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki ANDY MIELE. Asysta Chris Terry, Damir Žafjarov.
     
    42:49
    Kara dla Avangard Omsk (Kirill Semjonov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    38:17
    Kara dla Avangard Omsk (Jiří Sekáč – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Andy Miele – 2 min., uderzanie).
    32:17 Chris Terry (NNO) - 2:2
     
    32:17
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki CHRIS TERRY. Asysta Jordan Szwarz.
    Bramki i asysty: 6. Kaski (Knight, Tolčinskij), 32. Boucher (Kovalčuk, Zernov), 47. Běreglazov (K. Kostin, Čudinov) – 15. Szwarz (Šenfeld), 33. Terry (Szwarz), 45. Miele (Terry, Žafjarov), 52. Šenfeld (Szwarz), 59. Žafjarov


    Avangard Omsk: Hrubec (Bobkov) – Kaski, Jemelin (C), Čudinov, Běreglazov, Gončarov, Solovjov, Čisťakov – K. Kostin, Knight, Sekáč (A) – Boucher, Zernov, Kovalčuk (A) – Jakupov, K. Semjonov, Tolčinskij – Chochlačov, A. Potapov, Dědunov.
    Torpedo Niżny Nowogród: Kočetkov (Tichomirov) – Ch. Wideman, Pajgin, Orlov, Austin, Mišarin, Aljajev – Žafjarov (A), Miele, Čechovič – Terry, Szwarz, Šenfeld (C) – Varnakov (A), Belevič, Gončaruk – Urakov, A. Michejev, Pereskokov – Drobin.

    Sędziowie: Gamalej, Naumov – Bersenjov, Judin