Resovia – Radomiak 0:0 (koniec) | Sandecja – Jastrzębie 3:0 (koniec) | Termalica – Odra O. 1:1 (koniec)
Resovia
0:0 (0:0)
Radomiak Radom
Środa 09.12.2020, 12:00 • Stadion Miejski, Rzeszów • Fortuna 1 Liga • 15. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (13:57:14)

Posiadanie piłki: 34% : 66%.
    Strzały na bramkę: 0:5.
    Strzały niecelne: 1:7.
    Rzuty rożne: 2:9.
    Spalone: 0:1.
    Faule: 22:19.

Pierwsza połowa generalnie wyrównana pod znakiem poniewierania faulami. Po przerwie piłki w piłce ani trochę więcej, ale na pewno trzeba oddać Radomiakowi, że osiągnął wyraźną przewagę statystyczną. Tylko on oddawał uderzenia celne, ponadto sporo było prób niedokładnych lub zablokowanych. Ostatecznie wybroniła się Resovia i z przebiegu rywalizacji to ona powinna być bardziej zadowolona z rezultatu 0:0.

90+3

90+3
    Ostatnia akcja w meczu podsumowana strzałem niecelnym. Futbolówka nie poleciała w bramkę Wojciecha Daniela.

90+1
    Niespodziewanie poderwali się do kontrataku gospodarze i przez moment zanosiło się, że jednak nie zejdą z boiska bez oddanego strzału celnego.

90
    Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

89
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Angielski, na boisku pojawia się Diane.

88
    Mateusz Geniec napomniany żółtą kartką za ostry faul.

87
    Miłosz Kozak napomniany żółtą kartką za swoje przewinienie w ostatnich minutach podstawowego czasu.

85
    Drużyny muszą stawiać wszystko na jedną kartę, jeżeli zamierzają uniknąć podziału punktów.

84
    Krótka przerwa w grze po ostrym zderzeniu. Piłkarze podnieśli się w boiska, a wcześniej odpowiedzieli negująco na pytanie sędziego, czy jest niezbędne wezwanie pomocy medycznej.

82
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Leandro, na boisku pojawia się Ebwelle.

82
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Feret, na boisku pojawia się Kiełbasa.

82
    Krótkie wznowienie od rzutu wolnego i drużyna z województwa mazowieckiego w ataku pozycyjnym. Czasu coraz mniej.

81
    Ponownie ostro zagrali rzeszowianie i Radomiak zyskał swoim atakiem wyłącznie rzut wolny w środku pola.

79
    Cezary Demianiuk napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

77
    Przewaga pod względem posiadania futbolówki pozostaje po stronie Radomiaka.

75
    Zaledwie kwadrans podstawowego czasu pozostał drużynom na rozstrzygniecie konfrontacji. Już zdecydowana większość spotkania za nimi i żaden z aktorów widowiska nie znalazł sposobu na umieszczenie piłki w siatce.

Gole:

Kartki:   45+3. Dziubiński (RES), 79. Demianiuk (RES), 88. Geniec (RES) – 27. Kaput (RAM), 63. Leandro (RAM), 87. Kozak (RAM)

Posiadanie piłki: 34 % : 66 %.
    Strzały celne: 0:5. Strzały niecelne: 1:7. Rzuty rożne: 2:9. Spalone: 0:1. Foule: 22:19.
    Resovia: Daniel – Persak, Mikulec (20. Czernysz), Zalepa, Dziubiński, Geniec, Kuczałek, Adamski, Demianiuk, Brychlik (65. Twardowski), Feret (82. Kiełbasa).

Zmiany: Zapytowski – Kantor, Twardowski, Rogalski, Czernysz, Płatek, Hebel, Kiełbasa, Drozd.

Radomiak Radom: Kochalski – Jakubik, Cichocki, Bodzioch, Banasiak, Leandro (82. Ebwelle), Kaput, Radecki, Gąska (69. Kozak), Angielski (89. Diane), Podliński.

Zmiany: Kryczka – Bogusz, Świdzikowski, Kozak, Stępień, Diane, Ebwelle, Scheidt, Karwot.