Piast – GI Malepszy 5:4 (koniec) | AZS UŚ – Brzeg 3:7 (koniec) | Dreman – Red Devils 3:5 (koniec)

Strzelcem bramki IXEMAD GONZALEZ.

W futsalu każda sekunda jest na wagę złota. Pozostało siedem sekund na rozstrzygnięcie pojedynku gliwiczanom i to w zupełności wystarczyło. Szalona radość! Ixemad Gonzalez bohaterem! Jego dublet daje budujące zwycięstwo Piastowi Gliwice!

39:53
    Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
    Strzelcem bramki SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI.

Piłka trafiła do Sebastiana Wojciechowskiego, który na siedem sekund przed końcem pojedynku doprowadził do remisu. Niesamowita dramaturgia. GI Malepszy Futsal Leszno blisko zapunktowania w Gliwicach.

34:52
    Rafał Franz pierwszym zawodnikiem napomnianym żółtą kartką w meczu.

34:42

Trafienie dla Piasta Gliwice na nieco ponad pięć minut przed końcem rywalizacji. Gospodarze wykorzystali wariant z lotnym bramkarzem. Ixemad Gonzalez zapewnił zaliczkę gospodarzom.

29:33
    Strzelcem bramki TOMASZ CZECH.

Wymiana ciosów w Arenie Gliwice. Ani myślą gospodarze poddać się i zrezygnować z walki o zdobycie kompletu punktów. Po uderzeniu Tomasza Czecha jest kompromisowo.

25:16
    Strzelcem bramki MICHAŁ BARTNICKI.

Po raz pierwszy w meczu na prowadzeniu znaleźli się przyjezdni. To trzecie trafienie z rzędu GI Malepszy Futsalu Leszno. Michał Bartnicki znalazł się w dogodnym położeniu i pokonał bramkarza gospodarzy swoim strzałem.

15:11
    Strzelcem bramki JAROSŁAW RADLIŃSKI.

Wrócili na boisko po przerwie na żądanie swojego szkoleniowca goście i od razu strzelili gola. Owocna minuta przy ławce. Po uderzeniu Jarosława Radlińskiego gospodarze muszą zapomnieć o swoim prowadzeniu.

12:22
    Strzelcem bramki WITALIJ LISNICZENKO.

Kilkanaście sekund nacieszyli się dwubramkowym prowadzeniem futsaliści Piasta Gliwice. Od razu po wznowieniu od środka przyjezdni odpowiedzieli golem kontaktowym Witalija Lisniczenki. Konfrontacja nabiera rumieńców.

12:04
    Strzelcem bramki RODRIGO DASAJEW.

Ponownie Rodrigo Dasajew w pierwszoplanowej roli. Dublet na koncie tego zawodnika, a Piast Gliwice jest coraz bezpieczniejszy w tym meczu.

04:29

Mniej niż pięć minut zajęło gospodarzom zdobycie prowadzenia. Piast Gliwice wziął piłkę w swoje posiadanie, a jego akcja zakończyła się strzałem Rodrigo Dasajewa. Na tego zawodnika można liczyć od początku sezonu.

Gole: 5. Dasajew, 13. Dasajew, 30. Czech, 35. Ixemad, 40. Ixemad – 13. Lisniczenko, 16. Radliński, 26. Bartnicki, 40. Wojciechowski

Kartki:   35. Franz (PIA)

Piast Gliwice: Widuch, Bogdziewicz – Czech, Henrique, Solecki, Mrowiec, Franz, Dasajew, Rabiej, Wilk, Ixemad, Szadurski.

GI Malepszy Arth Soft Leszno: Charrier, Pindara – Lisniczenko, Lisowski, Niedzwiedzki, Konopacki, Pietruszko, Bartnicki, Molicki, Wojciechowski, Radliński, Olszak.

Sędziowie: Grzębowski, Adamonis – Rosołek, Koloczek