Lech P. – Raków | 3:3 (koniec) | | | Cracovia – Legia | 0:1 (koniec) |
Sandecja – Radomiak | 1:1 (koniec) | | | Odra O. – Górnik Ł. | 1:1 (koniec) | | | ŁKS – Puszcza | 4:4 (koniec) |
Garbarnia – Pogoń Sdl. | 0:0 (koniec) | | | Śląsk II – Polkowice | 0:0 (koniec) | | | Błękitni – Znicz | 2:3 (koniec) |
Skra – Olimpia G. | 4:0 (koniec) | | | Bytovia – Ostróda | 1:0 (koniec) | | | Wigry – GKS K. | 1:2 (koniec) |
Motor – Hutnik | 3:0 (koniec) |
Fulham – Everton | 2:3 (koniec) | | | Sheffield Utd – West Ham | 0:1 (koniec) | | | Leeds – Arsenal | 0:0 (koniec) |
Liverpool – Leicester | 3:0 (koniec) |
Fiorentina – Benevento | 0:1 (koniec) | | | AS Roma – Parma | 3:0 (koniec) | | | Inter – Torino | 4:2 (koniec) |
Sampdoria – Bologna | 1:2 (koniec) | | | Hellas Verona – Sassuolo | 0:2 (koniec) | | | Udinese – Genoa | 1:0 (koniec) |
Napoli – AC Milan | 1:3 (koniec) |
Eibar – Getafe | 0:0 (koniec) | | | Cadiz – Sociedad | 0:1 (koniec) | | | Granada – Valladolid | 1:3 (koniec) |
Alaves – Valencia | 2:2 (koniec) |
Freiburg – Mainz | 1:3 (koniec) | | | FC Koln – Union | 1:2 (koniec) |
Nantes – Metz | 1:1 (koniec) | | | Dijon – Lens | 0:1 (koniec) | | | Montpellier – Strasbourg | 4:3 (koniec) |
Reims – Nîmes | 0:1 (koniec) | | | Angers – Lyon | 0:1 (koniec) | | | Lille – Lorient | 4:0 (koniec) |
Brno – Příbram | 1:1 (koniec) | | | Zlín – Vik. Pilzno | 1:0 (koniec) | | | Sparta – Dynamo C.B. | 2:4 (koniec) |
Slovan – Moravce-Vrable | 2:1 (koniec) |
finał
Garbarnia Kraków
0:0
(0:0)
Pogoń Siedlce
Sebastian
Gole:
Sędziowie: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)
Widownia:
Kartki: 39. Laskoś (GRB) – 41. Brodziński (SDL), 59. Wróblewski (SDL), 61. Baidoo (SDL)
Spudłowany karny!:
Garbarnia Kraków:
Frątczak – Kowalski, Masiuda, Nakrosius, Górecki, Morys (68. Radwanek), Laskoś, Kuczak, Malik (78. Wacławek), Marszalik, Bąk.
Zmiany: Kieliszek – Surma, Serafin, Radwanek, Kardas, Pająk, Wacławek.
Trener:
Pogoń Siedlce: Smyłek – Kozłowski I, Ocenas, Brodziński, Przybecki (78. Walków), Preuss (85. Piotrowski), Marciniec (85. Krawczyk), Repka, Baidoo (78. Miś), Wróblewski, Kołodziej (66. Kozłowski II).
Zmiany: Misztal – Miś, Krawczyk, Piotrowski, Walków, Kozłowski II, Pierzchała, Rymek, Noiszewski.
Trener:
Zmiany: Kieliszek – Surma, Serafin, Radwanek, Kardas, Pająk, Wacławek.
Trener:
Pogoń Siedlce: Smyłek – Kozłowski I, Ocenas, Brodziński, Przybecki (78. Walków), Preuss (85. Piotrowski), Marciniec (85. Krawczyk), Repka, Baidoo (78. Miś), Wróblewski, Kołodziej (66. Kozłowski II).
Zmiany: Misztal – Miś, Krawczyk, Piotrowski, Walków, Kozłowski II, Pierzchała, Rymek, Noiszewski.
Trener:
Sędziowie: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)
Widownia:
Garbarnia Kraków: Frątczak – Kowalski, Masiuda, Nakrosius, Górecki, Morys, Laskoś, Kuczak, Malik, Marszalik, Bąk.
Rezerwowi: Kieliszek – Surma, Serafin, Radwanek, Kardas, Pająk, Wacławek.
Pogoń Siedlce: Smyłek – Kozłowski I, Ocenas, Brodziński, Przybecki, Preuss, Marciniec, Repka, Baidoo, Wróblewski, Kołodziej.
Rezerwowi: Misztal – Miś, Krawczyk, Piotrowski, Walków, Kozłowski II, Pierzchała, Rymek, Noiszewski.
Sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).