Garbarnia – Pogoń Sdl. 0:0 (koniec) | Śląsk II – Polkowice 0:0 (koniec) | Błękitni – Znicz 2:3 (koniec)
Skra – Olimpia G. 4:0 (koniec) | Bytovia – Ostróda 1:0 (koniec) | Wigry – GKS K. 1:2 (koniec)

Strzelcem bramki MATEUSZ BOCHNAK.

Trudno uwierzyć w to, co wydarzyło się w ostatnich minutach. Trafienie kontaktowe osłabionych gospodarzy, a jeszcze niedawno absolutnie nic nie zapowiadało problemów przyjezdnych. Znicz Pruszków dostaje jednak karę za rozprężenie.

85
    Strzelcem bramki JAKUB OSTROWSKI.

Jeszcze walczą do końca o jakikolwiek punkt gospodarze. Niespodziewanie może być interesująco w ostatnich minutach meczu. Jakub Ostrowski strzelił pierwszego gola drużynie z Pruszkowa.

77
    Gol dla Znicza!
    Strzelcem bramki MACIEJ WICHTOWSKI.

To trafienie rozwiewa jakiekolwiek wątpliwości co do tego, która drużyna zdobędzie komplet punktów. Maciej Wichtowski w swoim stylu znalazł się w polu karnym przeciwnika przy okazji stałego fragmentu gry i pomógł swoim kompanom.

33
    Strzelcem bramki KRYSTIAN TABARA.

Zanosi się na to, że najważniejszym zawodnikiem tego spotkania zostanie Krystian Tabara. Pierwsza połowa należy bez wątpienia do niego. Znicz Pruszków zmierza pewnym krokiem w kierunku zwycięstwa.

18

Podwójna kara w krótkim okresie dla zespołu z województwa zachodniopomorskiego. Znicz Pruszków potwierdził przewagę liczebną golem Krystiana Tabary i to on ma czego bronić!

Gole: 85. Ostrowski, 86. Bochnak – 18. Tabara, 33. Tabara, 77. Wichtowski

Kartki:   28. Cywiński (BSS), 50. Bochnak (BSS), 57. Kaczmarek (BSS), 89. Ostrowski (BSS) – 47. Tabara (ZNI), 51. Faliszewski (ZNI), 88. Jurczak (ZNI)   17. Kujawa (BSS)

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
    Strzały celne: 9:9. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 12:6. Spalone: 0:3. Foule: 12:23.
    Błękitni Stargard: Sasiak – Theus, Mosakowski (56. Niedojad), Kujawa, Sitkowski, Karmański (20. Ostrowski), Polkowski, Kaczmarek (68. Ryk), Cywiński, Bochnak, Brzeziański (68. Starzycki).

Zmiany: Skuza – Klimek, Bednarski, Krawczun, Niedojad, Ryk, Starzycki, Rajch, Ostrowski.

Znicz Pruszków: Jurczak – Górski, Wichtowski, Baran, Hrnciar (46. Faliszewski), Bochenek, Tabara (64. Zagórski), Machalski, Tarnowski (83. Rackiewicz), Zjawiński (82. Proczek), Gabrych (77. Kubicki).

Zmiany: Misztal – Jeliński, Rybak, Kubicki, Szymański, Proczek, Zagórski, Faliszewski, Rackiewicz.

Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk)