Saławat – Barys 4:1 (kon.) | Magnitogorsk – Czerepowiec 1:4 (kon.) | Czelabińsk – Dyn. Moskwa 2:5 (kon.)
Niżniekamsk – Sp. Moskwa 5:2 (kon.) | Sankt Petersburg – Chabarowsk 5:3 (kon.)
koniec
SKA Sankt Petersburg
5:3 (0:1, 1:0, 4:2)
Amur Chabarowsk
niedziela 22.11.2020, 15:30 • Ledovyj dvorec, Petrohrad (Rusko) • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (17:52:31)
     
    57:38
    Kara dla Amur Chabarowsk (Dominik Mašín – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
     
    57:38
    Kara dla Amur Chabarowsk (Vladimir Butuzov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
    51:42 Joonas Kemppainen (PET) - 5:3
     
    51:42
    Gol dla Sankt Petersburg!
    Strzelcem bramki JOONAS KEMPPAINEN. Asysta Lukas Bengtsson, Miro Aaltonen.
     
    50:57
    Kara dla Amur Chabarowsk (Danil Fajzullin – 2 min., zahaczanie).
    49:32 Alexandr Gorškov (CHA) - 4:3
     
    49:32
    Gol dla Amura!
    Strzelcem bramki ALEXANDR GORŠKOV.
    48:15 Vladislav Kameněv (PET) - 4:2
     
    48:15
    Gol dla Sankt Petersburg!
    Strzelcem bramki VLADISLAV KAMENĚV. Asysta Anton Burdasov, Igor Ožiganov.
     
    46:13
    Kara dla Amur Chabarowsk (Pavel Turbin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    45:50 Vladislav Kameněv (PET) - 3:2
     
    45:50
    Gol dla Sankt Petersburg!
    Strzelcem bramki VLADISLAV KAMENĚV. Asysta Anton Burdasov, Igor Ožiganov.
     
    44:51
    Kara dla Amur Chabarowsk (Gleb Korjagin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    43:23
    Kara dla Amur Chabarowsk (Nikita Kamalov – 2 min., trzymanie).
    41:46 Alexandr Gorškov (CHA) - 2:2
     
    41:46
    Gol dla Amura!
    Strzelcem bramki ALEXANDR GORŠKOV. Asysta Maxim Ignatovič, Alexandr Polunin.
    40:19 Ivan Morozov (PET) - 2:1
     
    40:19
    Gol dla Sankt Petersburg!
    Strzelcem bramki IVAN MOROZOV. Asysta Miro Aaltonen, Kirill Marčenko.
    Bramki i asysty: 36. K. Marčenko (Ivan Morozov), 41. Ivan Morozov (M. Aaltonen, K. Marčenko), 46. Kameněv (Burdasov, Ožiganov), 49. Kameněv (Burdasov, Ožiganov), 52. Kemppainen (Bengtsson, M. Aaltonen) – 9. Michasjonok (Pjanov, Kamalov), 42. Gorškov (Ignatovič, Polunin), 50. Gorškov


    SKA Sankt Petersburg: Hellberg (Samonov) – Bengtsson, Galeňuk, Ožiganov, Fantenberg, Antipin, Tokranov, A. Bělov (A) – Podkolzin, Ivan Morozov, K. Marčenko – Burdasov (A), M. Aaltonen, Kuzmenko – Ketov (C), Kemppainen, Grošev – Švec-Rogovoj, Kameněv, Tkačjov – Chusnutdinov.
    Amur Chabarowsk: Langhamer (Alikin) – S. Těreščenko, Mašín, Ignatovič, Korjagin, Turbin (A), Kamalov, Zimin – Lugin, T. Zohorna (C), H. Zohorna – V. Butuzov, Rasskazov (A), Fajzullin – Gorškov, Golubev, Polunin – Michasjonok, Pjanov, Archipov.

    Sędziowie: Vlladimir Bukin, Yury Oskirko – Yaroslav Parikov, Yury Ivanov