Saławat – Barys 4:1 (kon.) | Magnitogorsk – Czerepowiec 1:4 (kon.) | Czelabińsk – Dyn. Moskwa 2:5 (kon.)
Niżniekamsk – Sp. Moskwa 5:2 (kon.) | Sankt Petersburg – Chabarowsk 5:3 (kon.)
koniec
Traktor Czelabińsk
2:5 (0:1, 2:3, 0:1)
Dynamo Moskwa
niedziela 22.11.2020, 13:00 • Ledová aréna Traktor • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (15:20:56)
     
    52:46
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexandr Avcin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    52:05
    Kara dla Dynamo Moskwa (Oscar Lindberg – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    48:05
    Kara dla Dynamo Moskwa (Dmitrij Jaškin – 2 min., zahaczanie).
    40:29 Dmitrij Jaškin (DMS) - 2:5
     
    40:29
    Gol dla Dynamo!
    Strzelcem bramki DMITRIJ JAŠKIN. Asysta Juuso Hietanen, Vadim Šipačov.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    38:03
    Kara dla Dynamo Moskwa (Vladislav Jefremov – 2 min., uderzanie).
    34:05 Arťom Švarjov (CLJ) - 2:4
     
    34:05
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki ARŤOM ŠVARJOV. Asysta Dmitrij Ogurcov, Igor Polygalov.
     
    31:57
    Zmiana w drużynie Traktor Czelabińsk: z boiska schodzi Roman Will, na boisku pojawia się Ivan Fedotov.
    31:57 Oscar Lindberg (DMS) - 1:4
     
    31:57
    Gol dla Dynamo!
    Strzelcem bramki OSCAR LINDBERG. Asysta Vjačeslav Kuljomin, Andrej An. Mironov.
    31:18 Michal Čajkovský (DMS) - 1:3
     
    31:18
    Gol dla Dynamo!
    Strzelcem bramki MICHAL ČAJKOVSKÝ. Asysta Dmitrij Kagarlickij, Dmitrij Jaškin.
    24:36 Daniil Tarasov (DMS) - 1:2
     
    24:36
    Gol dla Dynamo!
    Strzelcem bramki DANIIL TARASOV. Asysta Oscar Lindberg, Andrej Sergejev.
    23:14 Vjačeslav Osnovin (CLJ) - 1:1
     
     
    Bramki i asysty: 24. Osnovin (Pilut), 35. Švarjov (Ogurcov, Polygalov) – 17. Jaškin (Šipačov, Hietanen), 25. Tarasov (O. Lindberg, An. Sergejev), 32. Čajkovský (Kagarlickij, Jaškin), 32. O. Lindberg (V. Kuljomin, Mironov), 41. Jaškin (Hietanen, Šipačov)


    Traktor Czelabińsk: Will (32. Fedotov) – Manuchov, Pilut, Tělegin, Karpuchin, S. Garejev, Ogurcov, Jasinskij, Jevenko – Kalinin (C), Byvalcev, Kravcov – Hyka, Sedlák (A), Åberg – Osnovin, Polygalov (A), Švarjov – Kosov, Karlin, Avcin.
    Dynamo Moskwa: Bočarov (Kuzněcov) – Hietanen, Čajkovský, An. Sergejev, Mironov (A), Bojkov, J. Zajcev, Ljamin, Volkov, O. Zajcev (C) – Jaškin, Šipačov, Kagarlickij – Brjukvin, O. Lindberg (A), Tarasov – V. Kuljomin, Jefremov, Popugajev – Bryzgalov, Šipov.

    Sędziowie: Beljajev, Fatejev – Osipov, Gordenko