Saławat – Barys 4:1 (kon.) | Magnitogorsk – Czerepowiec 1:4 (kon.) | Czelabińsk – Dyn. Moskwa 2:5 (kon.)
Niżniekamsk – Sp. Moskwa 5:2 (kon.) | Sankt Petersburg – Chabarowsk 5:3 (kon.)
koniec
Metallurg Magnitogorsk
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
Severstal Czerepowiec
niedziela 22.11.2020, 13:00 • Arena Metallurg • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (15:19:59)
     
    54:51
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Daniil Vovčenko – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
    53:21 Taylor Beck (MET)
     
    51:56
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Joonas Nättinen – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    51:36
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Vadim Kudako – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    48:12 Vladislav Kodola (CER) - 1:4
     
    48:12
    Gol dla Severstalu!
    Strzelcem bramki VLADISLAV KODOLA. Asysta Igor Geraskin, Maxim Matuškin.
     
    47:34
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Sergej Plotnikov – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
     
    46:45
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Andrej Nestrašil – 2 min., uderzanie).
    45:00 Arťom Garejev (CER) - 1:3
     
    45:00
    Gol dla Severstalu!
    Strzelcem bramki ARŤOM GAREJEV. Asysta Joonas Nättinen, Shawn Lalonde.
     
    44:46
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Michail Pašnin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    43:37
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Makar Khabarov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Bogdan Potěchin – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
    33:28 Maxim Matuškin (CER) - 1:2
     
    33:28
    Gol dla Severstalu!
    Strzelcem bramki MAXIM MATUŠKIN. Asysta Vladislav Kodola, Kirill Adamčuk.
     
    30:19
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Ivan Rogov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    Bramki i asysty: 13. Potěchin – 26. Petunin (Geraskin, Kodola), 34. Matuškin (Kodola, Adamčuk), 45. A. Garejev (Jo. Nättinen, Lalonde), 49. Kodola (Geraskin, Matuškin)


    Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (Košečkin) – Zemčonok, J. Jakovlev (A), Pašnin, Minulin, N. Chlystov, Nikolajev, Sjomin – S. Plotnikov (A), Prochorkin, Pesonen – Mozjakin (C), A. Nestrašil, Karpov – Beck, Rasmussen, Čibisov – J. Platonov, Potěchin, Švyrjov – Košelev.
    Severstal Czerepowiec: Podjapolskij (Šugajev) – Vittasmäki, Provolněv, Matuškin, Khabarov, Kudako, Lalonde (A), Rogov, Adamčuk – Jo. Nättinen, A. Garejev, Roberts Bukarts – Kodola, Vovčenko (A), Petunin – Kapustin, Geraskin (C), Guslistov – J. Jakovlev, J. Morozov, Dumbadze.

    Sędziowie: Sergej Morozov, Pavel Ovčinnikov – Anton Ponamarenko, Maxim Stroganov