Saławat – Barys 4:1 (kon.) | Magnitogorsk – Czerepowiec 1:4 (kon.) | Czelabińsk – Dyn. Moskwa 2:5 (kon.)
Niżniekamsk – Sp. Moskwa 5:2 (kon.) | Sankt Petersburg – Chabarowsk 5:3 (kon.)
koniec
Saławat Jułajew Ufa
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Barys Nur-Sultan
niedziela 22.11.2020, 12:30 • Ufa Arena, Ufa • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (14:51:53)
    49:13 Michail Vorobjov (UFA) - 4:1
     
    49:13
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki MICHAIL VOROBJOV. Asysta Šakir Muchamadullin, Nikita Sošnikov.
     
    47:24
    Kara dla Barys Nur-Sultan (Nikita Michajlis – 2 min., uderzanie).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    39:36
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Šakir Muchamadullin – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
    32:45 Alexandr Kadějkin (UFA) - 3:1
     
    32:45
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki ALEXANDR KADĚJKIN. Asysta Teemu Hartikainen.
     
    32:13
    Kara dla Barys Nur-Sultan (Linus Videll – 2 min., zahaczanie).
    26:54 Dmitrij Kugryšev (UFA) - 2:1
     
    26:54
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki DMITRIJ KUGRYŠEV. Asysta Alexandr Kadějkin.
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
     
    19:18
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Markus Granlund – 2 min., uderzanie).
     
    16:19
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Markus Granlund – 2 min., rzucenie na bandę).
    14:53 Juha Metsola (UFA)
    13:37 Teemu Hartikainen (UFA) - 1:1
     
    13:37
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki TEEMU HARTIKAINEN. Asysta Philip Larsen, Sakari Manninen.
    Bramki i asysty: 14. Hartikainen (Larsen, Manninen), 27. Kugryšev (Kadějkin), 33. Kadějkin (Hartikainen), 50. M. Vorobjov (Muchamadullin, Sošnikov) – 9. R. Starčenko (Videll)


    Saławat Jułajew Ufa: Metsola (Skrynnik) – Panin, Larsen, Koledov, J. Birjukov, A. Semjonov, Alexejev, Muchamadullin – Hartikainen, M. Granlund, Manninen – Kadějkin, Kugryšev, V. Žarkov – Kartajev, Baškirov, Sošnikov – Amirov, Soloduchin, M. Vorobjov – Chochrjakov.
    Barys Nur-Sultan: Ortio (H. Karlsson) – Svedberg, Šalapov, Dietz, Heatherington, Makljukov, Metalnikov, Gajtamirov – Akolzin, Petuchov, Sagadejev – Valk, Michajlis, Lilja – Varone, Panjukov, Asetov – Musorov, R. Starčenko, Frattin – Videll.

    Sędziowie: Gofman, Lavrentějev – Nikolajev, Novikov

    Widzów: 2 558