Clearex – Rekord 6:4 (koniec) | Constract – Zduńska Wola 6:2 (koniec) | AZS Darkomp – Jagiellonia 1:5 (koniec)
Nova Gliwice – Lębork 2:4 (koniec) | FC Reiter – Red Dragons 2:2 (koniec)
FC Reiter Toruń
2:2 (1:0)
Red Dragons Pniewy
Sobota 21.11.2020, 18:30 • Arena Toruń • FOGO Futsal Ekstraklasa

Podziałem punktów kończy się mecz sąsiadów w ligowej tabeli. I trzeba przyznać, że jest to sprawiedliwy rezultat. Dziękuję za uwagę! (20:16:06)

40
    To była piłka meczowa! Nukri odegrał na czwarty metr do niepilnowanego Kosteckiego, ale ten uderzył prosto w Iwanka!

40
    Niecelne uderzenie Spychalskiego z lewego skrzydła.

39
    O czas poprosił szkoleniowiec drużyny gości. 68 sekund do końca.

39
    Faulowany na prawym skrzydle Wojciechowski. Niespełna dwie minuty do końca spotkania w Toruniu.

38
    Niecelne uderzenie Mikołajewicza po rzucie rożnym dla gospodarzy.

37
    Gol dla Red Dragons!
    Błąd Iwanka po zagraniu Hołego z rzutu rożnego. Niemal z linii bramkowej piłkę do siatki skierował PIOTR BŁASZYK!

37
    Niespełna cztery minuty efektywnego czasu gry do końca spotkania. Miejscowi skupiają się już głównie na obronie korzystnego rezultatu.

36
    Uderzał zza pola karnego Hoły, jednak piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki strzeżonej przez Iwanka.

35
    Napierają goście. Pniewianie wznowią grę od rzutu rożnego.

34
    Gol dla FC KJ Toruń!
    Wracają na prowadzenie gospodarze! MARCIN MRÓWCZYŃSKI strzałem z lewej strony pokonał Błaszczyka!

33
    Upadł na parkiet Mrówczyński, ale tym razem arbiter uznał, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

33
    Faule: 0-2.

32
    Mrówczyński nieprzepisowo zaatakowany przez Hołego, który dodatkową został napomniany żółtą kartką.

31
    Wojciechowski próbował wyprowadzić kontrę swojej drużyny, ale w łatwy sposób stracił futbolówkę.

30
    Przerwa na życzenie szkoleniowca gospodarzy.

30
    Skrzypek ucierpiał w starciu z Jekiełkiem. Arbiter nie dopatrzył się przewinienia, ale gra i tak została wstrzymana.

Gole: 2. Mikołajewicz, 34. Mrówczyński – 28. Kostecki, 37. Błaszyk

Kartki:   12. Lewandowski (FCT) – 32. Hoły (PNI)