Niedziela 25.10.2020, 19:30 • Stadion Miejski, Suwałki • 2. Liga • 10. kolejka

To tyle z tego spotkania. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na pozostałe relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (21:20:32)

Strzały niecelne: 10:2.
    Rzuty rożne: 7:0.
    Spalone: 0:2.
    Faule: 9:16.

Za nami spotkanie w Suwałkach. Mecz kończy się bezbramkowym remisem. Miejscowi mieli optyczną przewagę, jednak nie potrafili jej przełożyć na bramki.

90+3

90+1
    Soljić dostaje żółtą kartkę za przewinienie. Dodatkowo za krytykę kartkę otrzymał także trener gospodarzy.

90
    3 minuty doliczone do drugiej połowy.

89
    Niewiele czasu do końca, cały czas 0:0.

87
    Rakowski zderzył się z rywalem w środku pola. Leży teraz na murawie i gra przerwana.

86
    Dwa rzuty rożne dla gospodarzy. Po drugim piłkę przejęli gracze Chojniczanki i oddalili zagrożenie.

86
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Czułowski, na boisku pojawia się Sauczek.

85
    Piłka z prawej strony zagrywana w pole karne gości. Ozga chciał uderzać, jednak w ostatniej chwili podanie zostało przecięte i mamy rzut rożny.

85
    Liszka wrzucił piłkę z rzutu wolnego w pole karne rywali. Spore zamieszanie i ostatecznie gracze Chojniczanki oddalili zagrożenie.

84
    Faulowany Wełniak na połowie rywala.

82
    Strzał z dystansu w wykonaniu jednego z gości, ale futbolówka przeszła wysoko nad poprzeczką.

80
    10 minut do końca regulaminowego czasu gry. Cały czas mamy bezbramkowy remis.

79
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Aftyka, na boisku pojawia się Gierach.

78
    Przewinienie gospodarzy w ataku.

77
    Podwójna zmiana w drużynie gości. Z boiska zeszli Napolov i Kona, a pojawili się na nim Orlik i Rakowski.

75
    Rzut rożny dla gospodarzy. Centra w pole karne, małe zamieszanie i dopadł do piłki Czułowski. Upadł teatralnie domagając się karnego i gra przerwana rzutem wolnym pośrednim, a zawodnik Wigier dostał żółtą kartkę.

Kamil Kazmierczak

Gole:

Kartki:   75. Czułowski (SUW), 90+1. Soljić (SUW)

Strzały celne: 4:1. Strzały niecelne: 10:2. Rzuty rożne: 7:0. Spalone: 0:2. Foule: 9:16.
    Wigry Suwałki: Zoch – Ozga, Dobrotka, Piekarski, Soljić, Liszka – Gojko, Czułowski (86. Sauczek), Babiarz, Aftyka (79. Gierach) – Wełniak

Zmiany: Balawejder – Adamek, Gierach, Suski, Bogusławski, Sauczek, Świątek, Furst

Chojniczanka Chojnice: Sokół – Mudra, Klabnik, Grolik, Grobelny – Kona (77. Rakowski), Czajkowski – Napolov (77. Orlik), Ziętarski, Wachowiak (59. Emche) – Skrzypczak (73. Pląskowski)

Zmiany: Lewandowski – Bartosiak, Emche, Rakowski, Orlik, Pląskowski

Główny: Ewa Augustyn (Gdańsk)
    Asystenci: Krystian Mucha, Paweł Smyk
    Techniczny: Wojciech Krztoń