GI Malepszy – Jagiellonia 4:2 (koniec) | AZS Darkomp – Red Devils 2:3 (koniec) | Zduńska Wola – FIT-MORNING Gredar 4:2 (koniec)
AZS UŚ – Red Dragons 3:4 (koniec)
Gatta Active Zduńska Wola
4:2 (2:2)
FIT-MORNING Gredar Brzeg
Niedziela 25.10.2020, 18:00 • Hala przy ul. Złotej, Zduńska Wola • FOGO Futsal Ekstraklasa • 9. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:49:46)

Druga połowa była w dużej mierze nerwowa i szarpana. Gatta Active Zduńska Wola dołożyła do tej wzmożonej walki jakość futsalową. Dzięki strzałom Norberta Dregiera oraz Michała Marciniaka zbudowała dwubramkową zaliczkę. Ostatecznie konfrontacja zakończyła się rezultatem 4:2 dla gospodarzy. Po przerwie nie pozwolili oni na przeprowadzenie ani jednej akcji bramkowej przeciwnikom.

40:00

38:59
    Przerwa na żądanie trenera gości.

38:26
    Przerwa na żądanie trenera gospodarzy.

38:05
    Problem Futsalu Brzeg z zagrożeniem bramce Kamila Naparły. Gatta Active Zduńska Wola jest już blisko odniesienia drugiego z rzędu zwycięstwa we własnej hali.

37:36
    Victor Andrade napomniany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu wolnego.

36:45
    Po przechwyceniu futsalówki Michał Szymczak nie przymierzył do odsłoniętej bramki Futsalu Brzeg.

36:10
    Futsal Brzeg atakuje z lotnym bramkarzem.

35:30
    Wymiana podań w wykonaniu zawodników w czerwono-białych strojach została przerwana przez Michała Szymczaka. Zapracowani, ale skutecznie w defensywie gospodarze.

34:10
    Futsalówka przyznana gościom. Gatta Active Zduńska Wola ma jeszcze możliwość faulowania bez zagrożenia przekroczeniem limitu.

33:30
    Mało czasu na uratowanie przynajmniej punktu mają przyjezdni.

32:54
    Gol dla Gatty Active!
    Strzelcem bramki MICHAŁ MARCINIAK.

Najlepszym zawodnikiem spotkania jest Michał Marciniak. Hat-trick skompletowany, a po ostatnim uderzeniu tego zawodnika Gatta Active Zduńska Wola ma po raz pierwszy w pojedynku dwubramkową przewagę.

32:05
    Pięć fauli na koncie Futsalu Brzeg.

31:30
    Kolejne ostre konfrontacje o panowanie w centralnej części boiska. Nie przebierają w środkach ani gospodarze, ani ich przeciwnicy.

31:05
    Trzy faule gospodarzy, cztery przewinienia przyjezdnych.

30:42
    Daniel Krawczyk napomniany żółtą kartką za awanturowanie się po faulu Mateusza Miki.

30:42
    Mateusz Mika napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko linii środkowej boiska.

Gole: 10. Marciniak, 17. Marciniak, 28. Dregier, 33. Marciniak – 15. Witek, 19. Boczarski

Kartki:   28. Dregier (ZDW), 30. Elsner (ZDW), 31. Krawczyk (ZDW) – 15. Boczarski (BRZ), 29. Kucharski (BRZ), 31. Mika (BRZ), 38. Andrade (BRZ)

Gatta Active Zduńska Wola: Naparło (Olejnik) – Sztaba, Olczak, Czyszek, Dregier, Krawczyk, Marciniak, Elsner, Szymczak.

FIT-MORNING Gredar Brzeg: Budych (Konieczny, Raczkowski) – Rojek, Synowiec, Witek, Matejko, Boczarski, Kucharski, Andrade, Nocoń, Mika.

Sędziowie: Wałęga, Potępa – Sadowski, Musiał