Podbeskidzie – Warta 1:2 (koniec) | Lechia – Pogoń 0:1 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:2 (0:0)
Warta Poznań
Poniedziałek 19.10.2020, 18:00 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • PKO Ekstraklasa • 7. kolejka
    Dziękujemy Państwu za spędzony wspólnie czas. Do usłyszenia!

Faule: 19:16.

Pierwsza połowa była niesamowicie nudna, ale druga osłona przyniosła więcej emocji. Pod koniec meczu wydawało się, że za ciosem pójdą "Górale", ale to Warta wyprowadziła decydujący cios i trzy oczka jadą do Poznania!

90+4

90+4
    Ivan Martin w walce o piłkę faulował golkipera. Żółta kartka dla zawodnika Podbeskidzia.

90+2
    Fatalne dośrodkowanie z lewej flanki Kacpra Gacha. Na pewno nie będzie się śpieszył ze wznowieniem akcji Daniel Bielica.
    To może być gol na wagę trzech oczek!

90
    Krzysztof Jakubik doliczył trzy minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Ależ może się podobać w ostatnich minutach Łukasz Trałka. Wychodzi doświadczenia pomocnika Warty, którą mądrze stara się przytrzymać piłkę.
    Warta o włos od zwycięstwa!

88
    Mamy teraz krótką przerwę w grze, ponieważ na murawie leży Mateusz Kupczak. Warta wznowi grę od rzutu wolnego.
    86. Mateusz KUPCZAK - 1:2

86
    Gol dla Warty!
    Strzelcem bramki MATEUSZ KUPCZAK.

Nic nie zapowiadało gola dla przyjezdnych! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Łukasza Trałki. Piłkę głową na piąty metr zgrał Adrian Laskowski. Akcję wykończył Mateusz Kupczak! Bezradny przy swojej interwencji był Rafał Leszczyński.

84
    Jedna z nielicznych akcji Warty w drugiej połowie. Zagranie z lewej flanki w pole karne. Piłka wpada do koszyczka Rafała Leszczyńskiego.

83
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego Łukasza Sierpiny. Oddalają niebezpieczeństwo poznanianie.

82
    Bardzo ładne podanie Nowaka do Martina, który zabrał się z piłką w pole karne, ale w ostatnim momencie został zatrzymany przez defensora!

81
    Około dziesięć minut do końca meczu. Zdecydowanie bliżej zdobycia zwycięskiego gola są zawodnicy Podbeskidzia!

79
    Rozpędził się z futbolówką Maksymilian Sitek, ale młodzieżowiec nie zakończył raju dobrym strzałem. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

78
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Rafał Figiel, na boisku pojawia się Ivan Martin.

Tomek

Gole: 58. Sitek – 47. Kuzimski, 86. Kupczak

Kartki:   50. Laskowski (POD), 90+4. Martin (POD) – 22. Kuzdra (WAR), 30. Kuzimski (WAR), 36. Laskowski (WAR)

Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
    Strzały celne: 3:3. Strzały niecelne: 10:4. Rzuty rożne: 4:2. Spalone: 3:2. Foule: 19:16.
    Podbeskidzie Bielsko-Biała: Leszczyński (C) – Modelski, Komor, Baszłaj, Gach – Figiel (78. Martin), Rzuchowski – Laskowski (54. Sitek), Nowak, Danielak (34. Sierpina) – Biliński.
    Zmiany: Leszczyński – Rundić, Ubbink, Sierpina, Mroczko, Marzec, Kocsis, Sitek, Martin.

Warta Poznań: Bielica – Grzesik (76. Spychała), Ławniczak, Ivanov, Kuzdra – Rodríguez Ruiz (76. Jaroch), Kupczak, Rybicki (70. Szmyt), Laskowski (C), Janicki (62. Trałka) – Kuzimski.
    Zmiany: Lis – Trałka, Szmyt, Spychała, Smykowski, Jaroch.

Sędziowie: Krzysztof Jakubik (Siedlce).