Toruń – Nova Gliwice 2:4 (kon.) | Jelcz-Laskowice – Katowice 5:1 (kon.) | Lębork – Wilanów 3:2 (kon.)
Chojnice – Zduńska Wola 1:4 (kon.)
koniec
LSSS Team Lębork
3:2 (3:2)
AZS Uniwersytet Warszawski Wilanów
niedziela 18.10.2020, 18:00Statscore Futsal Ekstraklasa • 8. kolejka
     
    Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne prowadzone na naszym portalu! (19:38:27)
     
    Wygrywa to spotkanie Team Lębork, ale nie było łatwo! Bardzo emocjonujące to spotkanie, ciężkie dla obu drużyn, które nie odstawiały nogi ani na chwilę! Podobnie jak w ubiegłym sezonie to gospodarze zgarniają trzy punkty, ale tym razem po dużo trudniejszej przeprawie.
     
    Koniec meczu.
     
    40
    Fantastyczna okazja UW w polu karnym, jeszcze raz Bonifacio!
     
    40
    Fantastyczna kontra UW, ale przecina podanie Bonifacio!
     
    39
    Jeszcze timeout dla gości.
     
    39
    Kontratak i strzał Witkowskiego, ale niecelny!
     
    39
    Cały czas rozgrywają piłkę Akademicy, ale nie mogą przebić się przez obronę rywali.
     
    38
    Z ostrego kąta Araujo, ale niecelnie.
     
    37
    Z lotnym bramkarzem UW, w tej roli Kępiński.
     
    37
    Depta sam na sam, ale kolejna świetna interwencja Wójcika!
     
    37
    Żółtą kartkę otrzymuje Buczek (AZS Uniwersytet Warszawski Wilanów).
     
    36
    Depta z autu do Bonifacio, ale przestrzelił Brazylijczyk!
     
    36
    Timeout dla Teamu Lębork.
     
    36
    Strzał Klausa spod linii bocznej, będzie rzut rożny.
     
    33
    Dobre rozegranie autu w wykonaniu Lęborka, ale rozpocznie Wójcik.
     
    33
    Żółtą kartkę otrzymuje P. Łapigrowski (LSSS Team Lębork).
     
    31
    Marcinkowski dopadł do piłki tuż przed bramkarzem, broni to Czekirda!
     
    30
    Fantastyczną sytuację miał Depta, ale górą Wójcik!

    Maria Wyrzykowska

    Bramki: 2. Klaus (sam.), 2. Bonifacio, 16. Bonifacio – 12. Klaus, 13. Marcinkowski

    Kartki:   9. Kolesnik (LĘB), 33. Łapigrowski (LĘB) – 17. Przyborek (UWW), 37. Buczek (UWW)


    LSSS Team Lębork: Czekirda, Madziąg, P. Łapigrowski, Gniba, Witkowski, Narewski, Kolesnik, Bonifacio, Tabares, R. Łapigrowski, Depta, Zelma
    AZS Uniwersytet Warszawski Wilanów: Kijewski, Araujo, Nahorny, Kępiński, Klaus, Przyborek, Buczek, Casillas, Victor Diego, Marcinkowski, Pikiewicz, Wójcik

    Sędziowie:

    Sędzia I: Dominik Cipiński
    Sędzia II: Marcin Muszyński
    Sędzia III: Jewgienij Adamonis
    Sędzia IV: Marcin Skwiot