Czelabińsk – Niżniekamsk 6:3 (kon.) | CSKA Moskwa – Dyn. Moskwa 2:1 (kon.) | Czerepowiec – Jekaterynburg 2:1 (kon.)
Din. Mińsk – Sp. Moskwa 0:3 (kon.)
koniec
Severstal Czerepowiec
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
Awtomobilist Jekaterynburg
niedziela 18.10.2020, 16:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (18:10:31)
     
    54:57
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Vladislav Kodola – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    34:16
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Charles Genoway – 2 min., przeszkadzanie).
     
    28:03
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Maxim Afanasjev – 2 min., zahaczanie).
     
    22:04
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Michail Mamkin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
     
    19:25
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Alexandr Protapovič – 2 min., trzymanie).
    14:32 Kirill Kapustin (CER) - 2:1
     
    14:32
    Gol dla Severstalu!
    Strzelcem bramki KIRILL KAPUSTIN. Asysta Joonas Nättinen.
     
    13:14
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Denis Bodrov – 2 min., przeszkadzanie).
    12:39 Stanislav Bočarov (JEK) - 1:1
     
    12:39
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki STANISLAV BOČAROV. Asysta Brooks Macek, Pavel Dacjuk.
     
    8:34
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Vladislav Kodola – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    6:44 Alexandr Petunin (CER) - 1:0
     
    6:44
    Gol dla Severstalu!
    Strzelcem bramki ALEXANDR PETUNIN. Asysta Maxim Afanasjev, Michal Tichonov.
     
    0:20
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Vladislav Provolněv – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    Bramki i asysty: 7. Petunin (Afanasjev, M. Tichonov), 15. Kapustin (Jo. Nättinen) – 13. Bočarov (Macek, Dacjuk)


    Severstal Czerepowiec: Podjapolskij (Šugajev) – Provolněv, Vittasmäki, Kudako, Afanasjev, Adamčuk, Karimov, M. Tichonov – Geraskin, Vicharev, Kapustin – Kodola, Vovčenko, Petunin – Jo. Nättinen, Roberts Bukarts, Liška – A. Alexejev, Dumbadze, Kara.
    Awtomobilist Jekaterynburg: Jakub Kovář (Gross) – Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Ch. Genoway, Zborovskij, D. Bodrov, Mamkin – Makejev, Dacjuk, Golyšev – Bělousov, Sexton, Holland – P. Kulikov, Macek, Bočarov – Litovčenko, Platt, Protapovič.

    Sędziowie: Naumov, Ravodin – Berseňov, Judin

    Widzów: 1516