Czelabińsk – Niżniekamsk 6:3 (kon.) | CSKA Moskwa – Dyn. Moskwa 2:1 (kon.) | Czerepowiec – Jekaterynburg 2:1 (kon.)
Din. Mińsk – Sp. Moskwa 0:3 (kon.)
koniec
HK CSKA Moskwa
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Dynamo Moskwa
niedziela 18.10.2020, 16:00 • CSKA Arena, Moskva • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (18:13:24)
     
    57:39
    Kara dla Dynamo Moskwa (Kara techniczna dla drużyny – niesportowe zachowanie). Penalty served by Teemu Pulkkinen.
     
    57:08
    Kara dla Dynamo Moskwa (Vladislav Jefremov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    55:12 Bogdan Kiselevič (MOS) - 2:1
     
    55:12
    Gol dla CSKA!
    Strzelcem bramki BOGDAN KISELEVIČ. Asysta Konstantin Okulov.
     
    54:35
    Kara dla Dynamo Moskwa (Dmitrij Jaškin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    54:00
    Kara dla HK CSKA Moskwa (Pavel Karnauchov – 2 min., trzymanie).
    Kara dla Dynamo Moskwa (Vjačeslav Kuljomin – 2 min., symulacja).
     
    46:55
    Kara dla HK CSKA Moskwa (Maxim Šalunov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    43:56
    Kara dla HK CSKA Moskwa (Dmitrij Samorukov – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    38:06
    Kara dla HK CSKA Moskwa (Arťom Sergejev – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
    36:24 Vadim Šipačov (DMS) - 1:1
     
    36:24
    Gol dla Dynamo!
    Strzelcem bramki VADIM ŠIPAČOV. Asysta Michail Grigorjev.
     
    34:09
    Kara dla Dynamo Moskwa (Vladislav Jefremov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
     
    27:39
    Kara dla Dynamo Moskwa (Ivan Muranov – 2 min., rzucenie na bandę).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    15:49 Sergej Andronov (MOS) - 1:0
    Bramki i asysty: 16. Andronov (P. Karnauchov), 56. Kiselevič (Okulov) – 37. Šipačov (Grigorjev)


    HK CSKA Moskwa: Šaryčenkov (Lars Johansson) – M. Robinson (A), Rykov, Dahlbeck, Samorukov, Kiselevič, Ar. Sergejev, Naumenkov – Slepyšev (A), M. Kempe, Goldobin – Okulov, Šalunov, Mamin – Andronov (C), P. Karnauchov, Loktionov – Korosteljov, Mingačjov, Světlakov – Sorkin.
    Dynamo Moskwa: Bočarov (Kuzněcov) – Hietanen, Čajkovský, Mironov (A), An. Sergejev, Grigorjev, J. Zajcev, Volkov – Kagarlickij, Jaškin, Šipačov (C) – Pulkkinen, O. Lindberg, Tarasov – Jefremov, Pankratov, V. Kuljomin (A) – Igumnov, Kruglov, Muranov – Bryzgalov.

    Sędziowie: Akuzovskij, Belov – Ivanov, Černyšjov.

    Widzów: 2 395