Czelabińsk – Niżniekamsk | 6:3 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Dyn. Moskwa | 2:1 (koniec) | | | Czerepowiec – Jekaterynburg | 2:1 (koniec) |
Din. Mińsk – Sp. Moskwa | 0:3 (koniec) |
finał
Traktor Czelabińsk
6:3
(1:1, 3:1, 2:1)
Nieftiechimik Niżniekamsk
46:49
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Rafael Bikmullin.
|
|
40:42
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Jacob Berglund.
|
|
38:32
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Sergej Kalinin – 2 min., uderzanie).
|
|
35:48
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexandr Šarov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
33:06
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
29:22
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Alexej Volgin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
29:02
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Otso Rantakari – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
18:51
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Maxim Grošev – 2 min., trzymanie).
|
|
04:26
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Vjačeslav Osnovin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
01:36
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Libor Hudáček – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
13. A. Michejev (Jevenko, Manuchov), 21. Sedlák (Hyka, Bailen), 26. Kalinin (Pilut, Berglund), 27. Hyka (Sedlák, Osnovin), 48. Byvalcev (Pilut, Kalinin), 53. Berglund – 9. Bucajev (Šarifjanov), 24. Chafizov, 43. L. Hudáček
Sędziowie: Bondar, Bukin – Zacharenkov, Osipov
Widownia: 3025
Spudłowany karny!:
Traktor Czelabińsk:
Will (Fedotov) – Pilut, Manuchov, Bailen (A), Isajev, Tělegin, S. Garejev, Jevenko – Berglund, Byvalcev, Kalinin (C) – Sedlák (A), Osnovin, Hyka – Polygalov, Šarov, Kosov – A. Michejev, Lukin, Avcin – Švarjov.
Zmiany:
Trener:
Nieftiechimik Niżniekamsk: Barulin (Ivannikov) – Rantakari, Bryncev (A), Volgin, A. Osipov, Puzanov, Loginov (A), Semjonov – Chajrullin, Kučerjavenko (C), Chafizov – L. Hudáček, Šiksatdarov, Bikmullin – Bjakin, Galuzin, A. Kosticyn – Grošev, Bucajev, Šarifjanov – Šafigullin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Nieftiechimik Niżniekamsk: Barulin (Ivannikov) – Rantakari, Bryncev (A), Volgin, A. Osipov, Puzanov, Loginov (A), Semjonov – Chajrullin, Kučerjavenko (C), Chafizov – L. Hudáček, Šiksatdarov, Bikmullin – Bjakin, Galuzin, A. Kosticyn – Grošev, Bucajev, Šarifjanov – Šafigullin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bondar, Bukin – Zacharenkov, Osipov
Widownia: 3025