Czelabińsk – Niżniekamsk 6:3 (kon.) | CSKA Moskwa – Dyn. Moskwa 2:1 (kon.) | Czerepowiec – Jekaterynburg 2:1 (kon.)
Din. Mińsk – Sp. Moskwa 0:3 (kon.)
koniec
Traktor Czelabińsk
6:3 (1:1, 3:1, 2:1)
Nieftiechimik Niżniekamsk
niedziela 18.10.2020, 13:30 • Ledová aréna Traktor • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (15:52:18)
    52:32 Jacob Berglund (CLJ) - 6:3
     
    52:32
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki JACOB BERGLUND.
    47:12 Alexej Byvalcev (CLJ) - 5:3
     
    47:12
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki ALEXEJ BYVALCEV. Asysta Lawrence Pilut, Sergej Kalinin.
     
    46:49
    Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Rafael Bikmullin.
    42:34 Libor Hudáček (NIZ) - 4:3
     
    42:34
    Gol dla Nieftiechemika!
    Strzelcem bramki LIBOR HUDÁČEK.
     
    40:42
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Jacob Berglund.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    38:32
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Sergej Kalinin – 2 min., uderzanie).
     
    35:48
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexandr Šarov – 2 min., przeszkadzanie).
     
    33:06
    Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
     
    29:22
    Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Alexej Volgin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    29:02
    Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Otso Rantakari – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    26:14 Tomáš Hyka (CLJ) - 4:2
     
    26:14
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki TOMÁŠ HYKA. Asysta Lukáš Sedlák, Vjačeslav Osnovin.
    Bramki i asysty: 13. A. Michejev (Jevenko, Manuchov), 21. Sedlák (Hyka, Bailen), 26. Kalinin (Pilut, Berglund), 27. Hyka (Sedlák, Osnovin), 48. Byvalcev (Pilut, Kalinin), 53. Berglund – 9. Bucajev (Šarifjanov), 24. Chafizov, 43. L. Hudáček


    Traktor Czelabińsk: Will (Fedotov) – Pilut, Manuchov, Bailen (A), Isajev, Tělegin, S. Garejev, Jevenko – Berglund, Byvalcev, Kalinin (C) – Sedlák (A), Osnovin, Hyka – Polygalov, Šarov, Kosov – A. Michejev, Lukin, Avcin – Švarjov.
    Nieftiechimik Niżniekamsk: Barulin (Ivannikov) – Rantakari, Bryncev (A), Volgin, A. Osipov, Puzanov, Loginov (A), Semjonov – Chajrullin, Kučerjavenko (C), Chafizov – L. Hudáček, Šiksatdarov, Bikmullin – Bjakin, Galuzin, A. Kosticyn – Grošev, Bucajev, Šarifjanov – Šafigullin.

    Sędziowie: Bondar, Bukin – Zacharenkov, Osipov

    Widzów: 3025