Znicz – Hutnik 1:0 (koniec) | Olimpia E. – Ostróda 3:3 (koniec)
Znicz Pruszków
1:0 (1:0)
Hutnik Kraków
Wtorek 29.09.2020, 19:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • 6. kolejka

Znicz Pruszków utrzymał do ostatniego gwizdka w meczu prowadzenie zdobyte w pierwszej połowie. Uderzenie Marcina Bochenka na 1:0 okazało się rozstrzygające. (20:49:58)

90

88
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Zagórski, na boisku pojawia się Tabara.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Bartłomiej Faliszewski (Znicz Pruszków).

83
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Hrnciar, na boisku pojawia się Faliszewski.

83
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Zjawiński, na boisku pojawia się Gabrych.

81
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Hafez, na boisku pojawia się Handzlik.

75
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Drąg, na boisku pojawia się Matysek.

74
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Zając, na boisku pojawia się Kielis.

65
    Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Górski (Znicz Pruszków).

62
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Tarnowski, na boisku pojawia się Kubicki.

62
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Linca, na boisku pojawia się Hajduk.

48
    Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Zając (Hutnik Kraków).

46

Po nieco ponad 45 minutach rywalizacji na prowadzeniu znajduje się Znicz Pruszków. Gospodarze przycisnęli w ostatnim kwadransie rywalizacji, a ich przewagę udokumentował golem Marcin Bochenek.